OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.04.2021r.

 

  1. Rozpoczynamy dziś Tydzień Miłosierdzia, dziś także o godz. 15.00 w kościele parafialnym odmówimy wspólnie koronkę do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału.
  2. W środę (14.04)obchodzić będziemy Święto Chrztu Polski. Módlmy się szczególnie w tym dniu za naszą ojczyznę, aby nigdy nie odeszła od wiary chrześcijańskiej, która leży u podstaw naszej państwowości i jedności narodowej.
  3. W sobotę (17.04) na godz. 10.00 zapraszamy ojców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, do pomocy w pracach porządkowych przy świątyni. Jeśli ktoś ma piłę łańcuchową, prosimy o zabranie jej.
  4. Jak wiele innych parafii zmuszeni jesteśmy zlikwidować kontenery na cmentarzu, ze względów na nieustannie rosnące koszty związane z wywozem odpadów. Kontenery na odpady znikną z naszego cmentarza już z końcem miesiąca, w związku z tym będziemy później musieli zabierać wszelkie odpady ze sobą, więc prosimy o dokończenie porządków i przemyślane zakupy kwiatów i zniczy, zmarłym potrzebna jest nasza modlitwa a nie ozdoby. Poinformujmy o tym najbliższych którzy będą odwiedzać cmentarz czy uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych.
  5. Do nabycia są paschaliki w cenie 5zł. Paschał symbolizują Chrystusa Zmartwychwstałego.
  6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na tace oraz indywidualnie.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Mariana Kryńskiego. Rodzinie wyrażamy głębokie współczucie, zmarłego polecamy w modlitwie – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.