OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.02.2024r.

  1. W nadchodzącym tygodniu wspominamy:
  • W środę – Środa Popielcowa; Msze św. w kościele o godz. 10.00 i 17.00; w kaplicach Tołwin 14.00; Żurobice 15.00; W tym dniu obowiązuje post ścisły. Po Mszach zbiórka do puszek na rzecz ofiar wojny na Ukrainie
  1. Dziś (11.02) obchodzimy Światowy Dzień chorego – na zakończenie Mszy św. o godz. 12.00 chętne osoby będą mogły przyjąć sakrament namaszczenia chorych. Po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  2. Dziś rozpoczynamy 57. Tydzień modlitw o Trzeźwość Narodu. Apelujemy aby ostatnie dni karnawału przeżyć w radości bez alkoholu, nikotyny i innych używek. Zachęcamy również, aby te dobre postanowienia rozszerzyć na cały Wielki Post.
  3. W Wielkim Poście nabożeństwa drogi krzyżowej w piątki po Mszy św. o 17.00; Gorzkie żale w niedzielę po Mszy o 9.00
  4. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Taca przeznaczona będzie na cele inwestycyjne, Msza św. o 12.00 sprawowana będzie za zmarłych polecanych w rocznych i półrocznych wypominkach.
  5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.
  6. W ostatnim czasie pożegnaliśmy śp. Aleksandrę Kosz i Edwarda Brzezińskiego. Rodzinom wyrażamy współczucie, a zmarłych polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…