OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.09.2023r.

• W środę – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, nabożeństwo fatimskie po Mszy o godz. 19.00
  • W czwartek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • W piątek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
  • W sobotę – Wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa
  1. Dziękujemy mieszkańcom osiedla Kąty za reprezentowanie parafii na Dożynkach Diecezjalnych w Łubinie Kościelnym, oraz wszystkim mieszkańcom miejscowości których delegacje uświetniły naszą dzisiejszą uroczystość.
  2. Informujemy, że kończymy kompletować dokumentację niezbędną do rozpoczęcia prac remontowych w kaplicy cmentarnej.
  3. Prosimy radnych o zgłaszanie się po zeszyty w celu zbierania rocznej składki (100zł). Planowane jest wykonanie ogrodzenia parafialnej działki, gdzie obecnie mieszka pan organista.
  4. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, Msza za zmarłych polecanych w rocznych wypominkach o godz. 12.00; Taca przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.
  5. Również za tydzień przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. W naszej diecezji odbywa się zbiórka do puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
  6. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 pierwsze spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej i bierzmowania – OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA. O godz. 15.00 spotkanie ministrantów (na plebanii).
  7. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.