OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.04.2022r.

  1. Rozpoczynamy Wielki Tydzień. Wielki czwartek Msza św. o godz. 18.00, adoracja do godz. 22.00. Wielki Piątek nabożeństwo Adoracji Krzyża o godz. 18.00, adoracja do godz. 22.00. Wielka Sobota – Wigilia Paschalna o godz. 18.00, adoracja do godz. 22.00. Adoracja w piątek i sobotę od godz. 9.00. Triduum Paschalne to najważniejsze dni dla ludzi wierzących i powinniśmy zrobić wszystko, aby wziąć udział w tych uroczystościach.
  2. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania oraz młodzież szkolną zapraszamy na adorację w piątek i sobotę od godziny 9.00
  3. Poświęcenia pokarmów w Kościele o godz. 14.00 i 15.00, po wsiach od 9.15
  4. W Niedzielę Wielkanocną Msza św. z procesją rezurekcyjną o godz. 6.00, następna Msza św. o godz. 10.00. Ostatnio zostały odnowione szarfy przy chorągwiach, zachęcamy, aby włączyć się aktywnie w procesję rezurekcyjną, zachęćmy również dzieci i młodzież, szczególnie kandydatów do bierzmowania do sypania kwiatów, niesienia poduszek, różańca i szarf.
  5. W Wielki Piątek taca przeznaczona jest na utrzymanie Bazyliki Grobu Pańskiego oraz miejsc świętych w Ziemi Świętej, w tym dniu obowiązuje post ścisły, zachęcamy również do zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w Wielką Sobotę.
  6. Zbiórka ministrantów w środę o godz. 17.00
  7. Bóg zapłać anonimowym dobroczyńcom którzy podarowali naszej parafii nowy welon na monstrancje oraz olej do świec. Dziękując za ich dobroć polecajmy ich w modlitwie.
  8. Prosimy zgłaszać chorych do zakrystii lub kancelarii parafialnej których odwiedzimy w poniedziałek od godz. 10.00. Nie zostawiajmy nikogo bez łaski uświęcającej, zainteresujmy się osobami starszymi i chorymi nie tylko w naszych rodzinach, ale także w sąsiedztwie.
  9. Prosimy radnych, kółka różańcowe o zbiórkę ofiar na kwiaty do grobu Pańskiego.
  10. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę.