OGŁOSZENIA PARAFIALNE  10.03.2024r.

1. Przeżywamy Wielki Post, czas pokuty i przemiany życia. Droga Krzyżowa w piątki po Mszy św. o godz. 17.00; Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy o godz. 9.00
  2. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do bierzmowania, dziś dla przygotowujących się do I Komunii Świętej
  3. Rekolekcje w naszej parafii odbędą się w terminie 20-21.03.2024 (środa i czwartek) przed Niedzielą Palmową
  4. Ofiary na kwiaty w minionym tygodniu wpłynęły z Tołwina – 300 zł; Zarąb – 390zł; Brzezin – 250zł; Dziadkowic – 440zł; Wojeniec – 270zł; Kąty – 450zł; Żurobice – 280zł; Bóg zapłać za złożone ofiary. Prosimy pozostałe miejscowości o zbiórkę.
  5. Coroczna akcja Caritas ,,Baranek Wielkanocny” w cenie 15 złoty i Skarbonki ,, Jałmużna Wielkopostna”
  6. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, Msza za zmarłych polecanych w rocznych i półrocznych wypominkach o godz. 12.00; Taca przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.
  7. W środę przypada 11. Rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka, którego niech Bóg zachowa na najdłuższe lata.
  8. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania wraz z rodzicami do prac porządkowych przy kościele (grabienie liści, usuwanie kretowisk, sprzątnięcie drzewa na cmentarzu i łące parafialnej. Potrzebne będą grabie, piły do cięcia drzewa, ciągnik z przyczepą)
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.