OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.10.2022r.

• W czwartek – Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
  • W sobotę – Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
  1. Składka na remont kaplicy wynosi 100 zł od osoby dorosłej, 40 zł na Pana Krzysztofa, za utrzymywanie porządku przy kościele i Panią Teresę za porządek w kościele. Radnych prosimy o zgłaszanie się po zeszyty.
  2. Chcemy w październiku uporządkować cmentarz parafialny, prace będą prowadzone w każdą sobotę. Potrzebne będą wykaszarki, ciągnik z przyczepą, siekiery i piła mechaniczna do wycinki krzaków przy murze na nowym cmentarzu, grabie. W najbliższą sobotę zapraszamy na godz. 9.00 Zaręby i Kąty, szanse poprawy otrzymują Wiercień i Korzeniówka. Dziękujemy Sławomirowi Leończukowi z Biszewa, Andrzejowi Malinowskiemu i Antoniemu Kłopotowskiemu z Malinowa, Annie Żarskiej z Lipin, Stanisławowi Czarkowskiemu z Korzeniówki.
  3. W czwartek 13.10 Msza św. o godz. 19.00 w intencji czcicieli Matki Bożej, następnie różaniec fatimski
  4. W piątek Dzień Edukacji Narodowej, módlmy się w intencji nauczycieli i wychowawców
  5. W najbliższą niedzielę przypada Dzień Papieski. Ofiary do puszek przeznaczone będą na Fundację dzieło Nowego Tysiąclecia. Jest to trzecia niedziela miesiąca, Msza za zamarłych polecanych w rocznych wypominkach o godz. 12.00 a taca w tym dniu przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Janinę Tołwińską, rodzinie wyrażamy współczucie, a zmarłą polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.