OGŁOSZENIA PARAFIALNE  09.06.2024r.

 1. W tym tygodniu wspominamy:
 • We wtorek: Wspomnienie św. Barnaby, apostoła
 • W czwartek: Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła; dzień imienin biskupa seniora Antoniego Dydycza, w modlitwie polećmy Bogu dostojnego solenizanta. Msza w intencji czcicieli Matki Bożej o godz. 19.00 następnie różaniec.
 • W piątek: Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
 1. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz. 17.00, w niedzielę po 9.00
 2. W środę o 18.00 spotkanie dl bierzmowania dla młodzieży i rodziców oraz egzaminy poprawkowe.
 3. Dyrekcja, parownicy i uczniowie Szkoły podstawowej im. Jana Pawła II w Dziadkowicach z całego serca dziękują wszystkim za okazane wsparcie dla Alana i Bartka, uczniów naszej szkoły, którzy stracili mamę. W ubiegłą niedzielę zebrano 5265 zł, które zostaną przeznaczone na zakup niezbędnych rzeczy, wspomagających codzienną edukację i rozwój chłopców, oraz na pokrycie kosztów wycieczki edukacyjnej.
 4. Na tegorocznych dożynkach w Korytnicy naszą parafię reprezentować będzie wieś Korzeniówka.
 5. Rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania prosimy o wykoszenie cmentarza.
 6. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, Msza za zmarłych polecanych w rocznych wypominkach o godz. 12.00. Taca przeznaczona na cele inwestycyjne.
 7. W Pieszej Pielgrzymce do Milejczyc uczestniczyło 26 osób.
 8. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.
 9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Mieczysława Krasowskiego. Rodzinie wyrażamy współczucie, a zmarłego polecamy w modlitwie: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…