OGŁOSZENIA PARAFIALNE 07.08.2022r.

• W poniedziałek – Wspomnienie św. Dominika, prezbitera
  • We wtorek – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy
  • W środę – Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
  • W czwartek – Wspomnienie św. Klary, dziewicy
  • W sobotę – 13. Dzień miesiąca Msza święta w intencji czcicieli Matki Bożej o godz. 19.00 następnie różaniec
  • W niedzielę – odpust św. Maksymiliana Marii Kolbego w kaplicy w Tołwinie, suma odpustowa o godz. 10.30
  1. Sierpień jest miesiącem abstynencji, zachęcamy do podjęcia tego zobowiązania w duchu odpowiedzialności za nasze rodziny, Kościół i naszą Ojczyznę
  2. Lokalne Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej i Gminna Biblioteka Publiczna w Dziadkowicach serdecznie zapraszają wszystkich seniorów na pierwsze spotkanie z cyklu „Wieczorki Seniora” które odbędzie się 11.08 godz. 18.00 w Lokalnym Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej (były GOK)
  3. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, przeznaczone na wsparcie powstawania filmu o ks. gen. Stanisławie Brzózce.
  4. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Teresę Kowalczuk, rodzinie wyrażamy współczucie, a zmarłą polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.