OGŁOSZENIA PARAFIALNE 07.03.2021r.

  1. W sobotę będziemy przeżywać kolejną rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową Ojca Świętego Franciszka, otoczmy go naszymi modlitwami.
  2. Za tydzień po Mszach świętych zbierane będą ofiary do puszek na rzecz ofiar pożaru domu mieszkalnego z miejscowości Lisowo par. Miłkowice.
  3. Nabożeństwa Wielkopostne w naszej parafii: Droga krzyżowa w piątek po Mszy świętej o godz. 16.30. Gorzkie żale w niedzielę po Mszy świętej o godz. 9.00. Za udział w tych nabożeństwach możemy zyskać odpust zupełny. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tych nabożeństwach.
  4. Jak wiele innych parafii zmuszeni jesteśmy zlikwidować kontenery na cmentarzu, ze względów na nieustannie rosnące koszty związane z wywozem odpadów. Kontenery na odpady znikną z naszego cmentarza już po Wielkanocy, w związku z tym będziemy później musieli zabierać wszelkie odpady ze sobą, więc prosimy o sprzątnięcie cmentarza i grobów do świąt i przemyślane zakupy kwiatów i zniczy, zmarłym potrzebna jest nasza modlitwa a nie ozdoby. Poinformujmy o tym najbliższych którzy będą odwiedzać cmentarz czy uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych.
  5. Do nabycia są baranki i paschaliki w cenie 5zł. Baranek jak i paschał symbolizują Chrystusa który oddaje życie w ofierze za nas.
  6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na tace oraz indywidualnie.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Janinę Bobrowicz. Rodzinie wyrażamy głębokie współczucie, zmarłą polecamy w modlitwie – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.