OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.08.2023r.

  1. W tym tygodniu wspominamy:
  • We wtorek – Wspomnienie św. Dominika, prezbitera
  • W środę – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy
  • W czwartek – Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
  • W piątek – wspomnienie św. Klary, dziewicy
  1. Nabożeństwo fatimskie w sobotę po Mszy św. o godz. 19.00
  2. Bóg zapłać za prace wykonane na cmentarzu: Janowi Malinowskiemu. Kornelowi Tołwińskiemu, Piotrowi Krasowskiemu, Stanisławowi Krasowskiemu
  3. W kościele parafialnym od dziś do następnej soboty można oglądać wystawę poświęconą św. Maksymilianowi Marii Kolbemu. Jest to dla nas okazja do jeszcze lepszego poznania historii tego niezwykłego człowieka.
  4. Za tydzień w niedzielę do naszej parafii przybędą relikwie Św. Maksymiliana Marii Kolbego. W niedzielę będą one w kościele parafialnym oraz w kaplicy w Żurobicach, w poniedziałek w uroczystość odpustową trafią do Tołwina gdzie zostaną na stałe.
  5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.