OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.03.2022r.

  1. W tym tygodniu wspominamy:
  • We wtorek – Międzynarodowy Dzień Kobiet, pamiętajmy w modlitwie o wszystkich kobietach.
  1. Trwa WIELKI POST, droga krzyżowa w każdy piątek po Mszy o 16.30; gorzkie żale w niedzielę po Mszy o godz. 9.00, za udział w tych nabożeństwach można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w całonocną adorację, szczególnie panu organiście, Dominice Żukowskiej, scholii z Tołwina, grupie dzielenia się Słowem Bożym, wszystkim prowadzącym modlitwy.
  3. W piątek o godz. 16.30 będzie odprawiana Msza święta z prośbą o pokój, a po drodze krzyżowej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 22.00, ze względu na wysoką frekwencję na ostatniej adoracji, wystawienia będą w każdy piątek wielkiego postu; Zapraszamy wszystkich, szczególnie młodzież przygotowującą się do bierzmowania.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych będą zbierane ofiary do puszek na rzecz misji. Po Mszy św. o 12.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej, obecność obowiązkowa.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Danutę Tarasiuk, rodzinie wyrażamy współczucie, a zmarłą polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.