OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.09.2021r.

  1. W tym tygodniu wspominamy:
  • W środę: 82 rocznica wybuchu II wojny światowej, módlmy się w intencji poległych w obronie ojczyzny. Jest to również początek nowego roku szkolnego, Msza święta w intencji uczniów i pracowników oświaty o godz. 8.00
  • W czwartek: pierwszy czwartek miesiąca – módlmy się o nowe powołania do kapłaństwa
  • W piątek: Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, pierwszy piątek miesiąca – nabożeństwo po Mszy o 7.30
  • W sobotę: pierwsza sobota miesiąca – nabożeństwo po Mszy o 7.30
  1. Dożynki parafialne w niedzielę (5.09) o godz. 12.00; prosimy poszczególne miejscowości o przygotowanie wieńców lub koszów dożynkowych, po Mszach świętych zbierane będą ofiary do puszek na rzecz uchodźców z Afganistanu. Dożynki diecezjalne w sobotę (11.09) w Ciechanowcu od godz. 10.00, naszą parafię reprezentują Dziadkowice.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na tace.