OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.12.2022r.

• We wtorek – wspomnienie św. Mikołaja, biskupa
  • W środę – Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła
  • W czwartek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny; Msze św. w Kościele o 9.00 i 17.00, w kaplicach o godz. 15.00
  1. Msze roratnie w środę o godz. 17.00 i w sobotę o godz. 7.00. Zapraszamy do uczestnictwa w roratach wszystkich, zwłaszcza dzieci z lampionami, dzieci przynoszą na roraty swoje imię napisane na wyciętym serduszku, po Mszy będzie losowanie, wybrane dziecko weźmie figurkę Maryi do domu do następnych rorat.
  2. W najbliższą niedzielę w czasie Mszy o godz. 12.00 zostaną poświęcone medaliki dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej, po Mszy odbędzie się spotkanie.
  3. Świece Wigilijne dzieło pomocy dzieciom w cenie 10zł i 20zł
  4. Pan organista w tym tygodniu uda się z opłatkami do:
  • Poniedziałek – Tołwin i Kolonie Żurobice od strony Tołwina
  • Wtorek – Żurobice
  • Środa – Kąty
  • Czwartek – Wiercień Duży, Mały i Kolonie Żurobice od DK19
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie
  2. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Władysławę Tarasiuk, rodzinie wyrażamy współczucie, a zmarłą polecamy w modlitwie: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…