OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.06 .2023r.

• W poniedziałek – Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika
  • W czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa; Msze św. w kościele o godz. 9.00 i 10.30, po Mszy o 10.30 procesja do czterech ołtarzy. Jest to jednocześnie Rocznica I Komunii Świętej, spowiedź dzieci przed rocznicą w środę od 15.30. Zachęcamy do aktywnego włączenia się w procesję: dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe, ministrantów, poczty sztandarowe, chorągwie i feretrony, zespół Kalina w strojach, strażaków.
  1. Dziś kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  2. Jutro przypada 32. Rocznica utworzenia przez św. Jana Pawła II Diecezji Drohiczyńskiej.
  3. 06 w rocznicę wizyty św. Jana Pawła II w Drohiczynie obchodzony będzie Dzień Wspólnoty Wspólnot. Więcej informacji na stronie internetowej naszej diecezji.
  4. Porządek poświęcenia pól:
  • Poniedziałek – Zaręby o godz. 10.00
  • Wtorek – Siekluki o godz. 11.30
  • Środa – Piotrowo Krzywokoły o godz. 10.00
  • Piątek – Piotrowo Trojany o godz. 10.00
  • Sobota – Wiercień Duży i Mały o godz. 10.00

W związku z zaistniałą sytuacją w czasie poświęcenia pól przygotowujemy jedynie Mszę św. w świetlicy, ewentualnie jeden ołtarzyk przy świetlicy.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na rzecz księdza kaznodziei.
  2. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Wandę Agacką – Gogol, rodzinie wyrażamy współczucie, a zmarłą polecamy w modlitwie: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…