OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.10.2021r.

• W poniedziałek: Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  • We wtorek: Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
  • W czwartek: Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, pierwszy czwartek miesiąca, módlmy się o nowe powołania do kapłaństwa
  1. Trwa październik – miesiąc różańcowy. Różaniec w naszej parafii w dni powszednie po Mszy św. o godz. 16.30 w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00
  2. W najbliższą niedzielę przypada dzień papieski. Ofiary do puszek przeznaczone będą na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia
  3. W niedzielę za tydzień 10.10 po różańcu odbędzie się spotkanie dla rodziców i kandydatów do bierzmowania.
  4. W związku z beatyfikacją kardynała Stefana Wyszyńskiego są do nabycia książki/albumy w cenie 40 zł.
  5. Zakończony i rozliczony został remont dzwonnicy i bramy, całkowity koszt remontu 220 000 zł. Środki pozyskane ze składek parafialnych 130 000 zł, pozostałe środki uzyskane zostały od sponsorów. Na przyszły rok planowany jest remont kaplicy św. Anny. Składka roczna 100 zł od osoby pracującej i 40 zł od rodziny na bieżące utrzymanie porządku w kościele oraz wokół niego. Prosimy radnych o zebranie składek. Prosimy o wykoszenie cmentarza parafialnego mieszkańców Korzeniówki i Lipin. Bóg zapłać panu Dariuszowi Mikołajczukowi za wykoszenie nowego cmentarza.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na tace, dziś na cele charytatywne.