OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.04.2022r.

  1. W tym tygodniu wspominamy:
  • W środę – 9. rocznica święceń biskupich bp. Piotra Sawczuka, w modlitwie polećmy Go Bogu
  • W czwartek – pierwszy czwartek miesiąca, módlmy się o nowe powołania do służby Bożej.
  1. Trwa WIELKI POST, droga krzyżowa w każdy piątek po Mszy o 16.30, a następnie adoracja do godz. 22.00; gorzkie żale w niedzielę po Mszy o godz. 9.00 i w piątek od 20.00, za udział w tych nabożeństwach można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. W najbliższy piątek po drodze krzyżowej młodzież ze szkoły w Tołwinie przedstawi montaż słowno–muzyczny o życiu św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy, po zakończeniu adoracja jak zwykle.
  3. Za tydzień Niedziela Palmowa i błogosławieństwo palm.
  4. Prosimy zgłaszać chorych do zakrystii lub kancelarii parafialnej których odwiedzimy w wielkim tygodniu. Nie zostawiajmy nikogo bez łaski uświęcającej, zainteresujmy się osobami starszymi i chorymi nie tylko w naszych rodzinach, ale także w sąsiedztwie.
  5. Prosimy radnych, kółka różańcowe o zbiórkę ofiar na kwiaty do grobu Pańskiego.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę.