OGŁOSZENIA PARAFIALNE  03.03.2024r.

1. 4 marca (poniedziałek) – Uroczystość św. Kazimierza, Królewicza, Głównego Patrona Metropolii Białostockiej
  2. 07 marca – Pierwszy czwartek miesiąca – Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  3. 08 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet. Zachęcamy do modlitwy w intencji kobiet. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w ich intencji.
  4. W niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  5. Rekolekcje w naszej parafii odbędą się w terminie 20-21.03.2024 (środa i czwartek) przed Niedzielą Palmową
  6. Ofiary na kwiaty już wpłynęły z Malinowa – 240zł; Osiedla Kąty – 315zł – Bóg zapłać za złożone ofiary. Prosimy pozostałe miejscowości o zbiórkę.
  7. Coroczna akcja Caritas ,,Baranek Wielkanocny” w cenie 15 złoty i Skarbonki ,, Jałmużna Wielkopostna”
  8. Przypominamy – Nocna Droga Krzyżowa Ostrożany – Siemiatycze 03.2024 r. (noc z piątku na sobotę) – zapisy u Pani Teresy
  9. Zachęcamy do zakupu książki Ks. Bohdana Sawickiego pt. ,,Ile wart jest dla wierzących w Boga proboszcz parafii?” Książka ta maluje obraz księdza proboszcza, wyłaniający się z lektury pamiętnika znalezionego na plebanii. Ofiara minimalna 30 zł.