OGŁOSZENIA PARAFIALNE 01.10.2023r.

• W poniedziałek – Wspomnienie świętych Aniołów Stróżów
  • W środę – Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, dzień imienin papieża Franciszka
  • W czwartek – Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy; pierwszy czwartek miesiąca – módlmy się o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie
  • W piątek – Pierwszy piątek miesiąca – litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt dobrowolnego wynagrodzenia będą odczytane po różańcu
  • W sobotę – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej; pierwsza sobota miesiąca – Msza św. w intencji wynagradzającej i nabożeństwo pierwszej soboty o godz. 17.00
  1. Rozpoczynamy październik, Msze św. sprawowane będą o godz. 16.30 i 17.00, nabożeństwo różańcowe po Mszy o 17.00 (ok. 17.20)
  2. Prosimy radnych o zgłaszanie się po zeszyty w celu zbierania rocznej składki (100zł). Planowane jest wykonanie ogrodzenia parafialnej działki, gdzie obecnie mieszka pan organista.
  3. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w najbliższą niedzielę po Mszy o godz. 12.00. W czasie Mszy świętej poświęcone zostaną różańce dla dzieci.
  4. Prosimy młodzież przygotowującą się do bierzmowania o zgłaszanie się do zakrystii po indeksy
  5. Od jutra przyjmujemy intencje Mszalne na 2024r.
  6. W dniach 07-14 października 2023r. w Dekanacie Siemiatyckim będzie miało miejsce czuwanie modlitewne – , Jerycho Różańcowe” Miejscem modlitwy będzie kościół p.w. Wniebowzięcia NMP w Siemiatyczach. Jerycho rozpocznie się 7 października Mszą Świętą o godz.7:00 i zakończy 14 października Mszą Świętą o godz. 7:00. Do adoracji Najświętszego Sakramentu i wspólnej modlitwy zaproszeni są księża, osoby życia konsekrowanego, członkowie wspólnot i parafianie wszystkich parafii należących do Dekanatu Siemiatyckiego oraz goście.

Informacje na stronie parafialnej w zakładce wydarzenia

1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na dzieła charytatywne