OGŁOSZENIA PARAFIALNE 01.08.2021r.

• W środę: wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera – patrona kapłanów, ogarnijmy w tym dniu modlitwą naszych duszpasterzy
  • W czwartek: pierwszy czwartek miesiąca: pamiętajmy w modlitwie o powołaniach kapłańskich
  • W piątek: Święto Przemienienia Pańskiego Msze święte w naszej parafii o godz. 16.00 i 17.00, jest to również pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo po Mszy o 16.00
  • W sobotę: pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo po Mszy św. o godz. 7.30
  1. Dziś rozpoczyna się XXXI Piesza Pielgrzymka Drohiczyńska Na Jasną Górę, zapraszamy pielgrzymów duchowych na codzienną modlitwę tajemnicą różańca świętego i modlitwą pielgrzyma po Mszy świętej o godz. 7.30 (w piątek po 16.00; w niedzielę po 9.00)
  2. Dziś także rozpoczynamy miesiąc sierpień – miesiąc abstynencji, zachęcamy wszystkich do podjęcia pełnej wstrzemięźliwości od tego co nas zniewala, nie tylko od alkoholu, czy papierosów.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na tace i do puszek na rzecz poszkodowanych w powodziach.