OGŁOSZENIA PARAFIALNE  01.04.2024r.

1. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. o godz. 6.00 z procesją rezurekcyjną i o godz. 10.00
  2. W Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy św. jak w niedzielę – ofiary na tace w tym dniu przeznaczone będą na KUL
  3. W tym tygodniu obchodzić będziemy pierwszy czwartek, piątek i sobotę. Msze św. w pierwszy piątek i pierwszą sobotę o godz. 16.30 i 17.00
  4. W sobotę przypada 11. Rocznica święceń biskupich Piotra Sawczuka, ordynariusza drohiczyńskiego. W modlitwie polećmy Go Bogu.
  5. W II Niedzielę Wielkanocy, czyli Miłosierdzia Bożego, rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Ofiary zebrane w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na dzieła charytatywne.
  6. Bóg zapłać pani Teresie za wykonanie dekoracji i porządek w kościele, panu Krzysztofowi za przygotowanie liturgii, Strażakom i Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej, Ministrantom i lektorowi za asystę w czasie całego Triduum Paschalnego, wszystkim którzy znaleźli czas aby przynajmniej przez chwilę adorować Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.
  7. Dziękujemy wszystkim którzy nadesłali życzenia na adres parafii.
  8. Pielgrzymka do Włoch w terminie 10-16.06.2024r. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę
  10. Wszystkim parafianom i gościom serdecznie życzymy autentycznej radości ze Zmartwychwstania Chrystusa, Świąt pełnych spokoju, życzliwości i rodzinnej atmosfery. Aby nadzieja życia wiecznego które wysłużył nam Jezus każdego dnia rozpalała nasze serca do pogłębiania wiary i relacji ze Zmartwychwstałym.
  11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Janinę Kryńską, rodzinie wyrażamy współczucie, a zmarłą polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…