Ogłoszenia parafialne 01.03.2020 r.

  1. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na rzecz pomocy misjom „Ad gentes”.
  2. W środę przypada Uroczystość św. Kazimierza Królewicza, głównego patrona Białostockiej Prowincji Kościelnej.
  3. W czwartek o godz. 18.00 spotkanie grupy biblijnej.
  4. 5 marca 2020 r. (czwartek) zostanie przeprowadzona zbiórka  zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (Sprzęt RTV i AGD np. Pralki, telewizory, komputery). [Zużyty sprzęt prosimy przynosić do czwartku 5 marca do godz. 9.00]
  5. Zachęcamy gorąco do uczestnictwa w Nabożeństwach Wielkiego Postu. Droga Krzyżowa w każdy piątek po Mszy świętej o godz. 16.30 (czyli około godziny 17.00) a Gorzkie Żale w najbliższą niedzielę po Mszy świętej o godz. 9.00.
  6. W przyszłą niedzielę wypada Międzynarodowy Dzień Kobiet. Zachęcamy do modlitwy w intencji kobiet.
  7. W kościołach rozpoczynamy coroczną akcję Caritas „Jałmużna Wielkopostna”. Chodzi o rezygnację z konkretnych przyjemności i przeznaczenie zaoszczędzonych
    w ten sposób środków na rzecz potrzebujących pomocy.