OGŁOSZENIA PARAFIALNE  20.10.2024r.

• We wtorek: Wspomnienie św. Jana Pawła II
  1. W październiku różaniec po Mszy św. o godz. 17.00
  2. Bóg zapłać za prace porządkowe na cmentarzu Krasowskiemu Marcinowi, Leończukowi Sławomirowi, Orzepowskiej Małgorzacie, Piotrowskiemu Markowi, Piotrowskiemu Adamowi, Kuleszy Franciszkowi, Czarkowskiemu Stanisławowi, Wesołowskiemu Rafałowi.
  3. Za tydzień w sobotę na godz. 10.00 zapraszamy do prac porządkowych na cmentarzu mieszkańców: Piotrowa Trojan, Piotrowa Krzywokoł, Wojeńca i Brzezin. Potrzebne będą grabie i przyczepa do wywiezienia liści.
  4. W kościele znaleziono złoty łańcuszek, właściciela prosimy o zgłoszenie się do kancelarii.
  5. Wyłożone są kartki wypominkowe, które należy wypełnić DRUKOWANYMI literami i przynieść do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  6. Za tydzień taca na misje.
  7. Znicze Caritas do nabycia w cenie 10zł.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę inwestycyjną.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Teresę Piotrowską. Rodzinie wyrażamy współczucie, a zmarłą polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…