OGŁOSZENIA PARAFIALNE  16.06.2024r.

• W poniedziałek: Wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika
  • W czwartek: Bierzmowanie w naszej parafii, z tego powodu Msze święte będą odprawiane o godz. 7.30 i 8.00. Nabożeństwo czerwcowe po Mszy o godz. 7.30
  • W piątek: Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
  1. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz. 17.00, w niedzielę po 9.00
  2. W poniedziałek o 17.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.
  3. Spowiedź przed bierzmowaniem we wtorek po nabożeństwie czerwcowym.
  4. Na tegorocznych dożynkach w Korytnicy naszą parafię reprezentować będzie wieś Korzeniówka.
  5. Dziękujemy panom Krzysztofowi Mikołajczukowi z synem za wykoszenie połowy cmentarza. Prosimy pozostałych rodziców o mobilizację i dokończenie pracy jeszcze przed bierzmowaniem.
  6. Za tydzień świętować będziemy dzień ojca. Otoczmy modlitwą naszych ojców żyjących i zmarłych.
  7. Msza na zakończenie roku szkolnego w Tołwinie w czwartek o godz. 10.00; w Dziadkowicach w piątek o godz. 8.00
  8. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę inwestycyjną.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Filomenę Krasowską i Jadwigę Niewierowską. Rodzinom wyrażamy współczucie, a zmarłe polecamy w modlitwie: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…