OGŁOSZENIA PARAFIALNE  13.10.2024r.

• We wtorek: Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
  • W środę: Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
  • W czwartek: Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
  • W piątek: Święto św. Łukasza, ewangelisty. Dzień modlitw za pracowników służby zdrowia
  1. W październiku różaniec po Mszy św. o godz. 17.00
  2. Dziś w czasie Mszy św. o godz. 12.00 zostaną poświęcone różańce dla dzieci Pierwszokomunijnych, po Mszy spotkanie.
  3. Bóg zapłać za prace porządkowe na cmentarzu mieszkańcom Żurobic: Robertowi, Patrykowi, Adamowi, Janowi Nasiłowskim; Piotrowi i Mirosławowi Toczkom; Radosławowi i Walentemu Rękawkom, Sylwestrowi Całunowi, Karolowi Tarasiukowi, Pawłowi Migowskiemu. Panu Dariuszowi Mikołajczukowi za wykoszenie trawy na cmentarzu i przy plebani.
  4. W kościele znaleziono złoty łańcuszek, właściciela prosimy o zgłoszenie się do kancelarii.
  5. Wyłożone są kartki wypominkowe, które należy wypełnić DRUKOWANYMI literami i przynieść do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  6. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Msza za zmarłych polecanych w rocznych wypominkach o godz. 12.00, a taca przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.
  7. Znicze Caritas do nabycia w cenie 10zł.
  8. GOK organizuje spotkanie z okazji dnia Seniora, więcej informacji w gablocie ogłoszeń oraz na profilu facebook Lokalnego Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej w Dziadkowicach.
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę oraz na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia do puszek