OGŁOSZENIA PARAFIALNE  08.09.2024r.

• W piątek: Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła; dzień fatimski – Msza św. w intencji czcicieli Matki Bożej o godz. 19.00, następnie różaniec
  • W sobotę: Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  1. W Poniedziałek (09.09) wznawia pracę po wakacjach grupa biblijna w naszej parafii. Zapraszamy wszystkich którzy chcą się wspólnie pomodlić i rozważać Słowo Boże w poniedziałek godz. 19.00 na plebanię.
  2. Rozpoczynamy Tydzień Wychowania, módlmy się o dobrych rodziców i wychowawców.
  3. Msza za zmarłych polecanych w rocznych wypominkach w niedzielę o godz. 12.00. Taca przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.
  4. W niedzielę (15.09) przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. W naszej diecezji odbywa się zbiórka do puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
  5. W niedzielę (22.09) po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej – obecność obowiązkowa.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.