OGŁOSZENIA PARAFIALNE  06.10.2024r.

• W poniedziałek: Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
  1. W październiku różaniec po Mszy św. o godz. 17.00
  2. W najbliższą niedzielę (13.10) w czasie Mszy św. o godz. 12.00 zostaną poświęcone różańce dla dzieci Pierwszokomunijnych, po Mszy spotkanie.
  3. Bóg zapłać za wykoszenie dookoła cmentarza mieszkańcom Siekluk: Stefanowi Sawickiemu, Marcinowi Niewierowskiemu, Krzysztofowi Majewskiemu, Łukaszowi Wodyńskiemu, oraz sołtysowi z Wiercienia Dużego Tadeuszowi Piotrowskiemu.
  4. Na sobotę na 10.00 zapraszamy mieszkańców Żurobic i Lipin do koszenia między grobami.
  5. W kościele znaleziono złoty łańcuszek, właściciela prosimy o zgłoszenie się do kancelarii.
  6. Od jutra przyjmujemy intencję mszalne na następny rok.
  7. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na dzieła charytatywne.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Marię Smorczewską. Rodzinie wyrażamy współczucie a zmarłą polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…