OGŁOSZENIA PARAFIALNE  22.09.2024r.

• W poniedziałek: Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera
  • W piątek: Wspomnienie św. Wincentego à Paulo, prezbitera
  • W sobotę: Wspomnienie św. Wacława, męczennika
  1. W dziś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej – obecność obowiązkowa.
  2. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca – Msza święta w świetlicy w Sieklukach o godz. 14.00
  3. Dziś po wszystkich Mszach świętych zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku powodzi w południowo-zachodniej Polsce. Środki dziś zebrane będą rozdystrybuowane za pośrednictwem Caritas.
  4. Zakończył się remont kaplicy cmentarnej. Należności zostały już uregulowane. Bóg zapłać panu wójtowi Antoniemu Brzezińskiemu i pracownikowi urzędu gminy panu Janowi Borzymowi za pomoc w przeprowadzeniu procedur przetargowych i rozliczeniowych. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 zapraszamy kobiety z Dziadkowic i Kąt do sprzątania kaplicy cmentarnej. Natomiast mężczyzn z Tołwina oraz Wiercienia Dużego i Małego prosimy o wykoszenie trawy na cmentarzu (lasku) od strony Dziadkowic.
  5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Antoniego Kowalskiego i Jana Szłyka. Rodzinom wyrażamy współczucie a zmarłych polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…