OGŁOSZENIA PARAFIALNE  11.08.2024r.

• We wtorek Msza św. w intencji czcicieli Matki Bożej o godz. 19.00, następnie różaniec fatimski.
  • W środę: Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika; Suma odpustowa w Tołwinie o godz. 12.00
  • W czwartek: Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny; Msze św. w porządku niedzielnym; Błogosławieństwo ziół i kwiatów w czasie każdej Mszy św.
  • W sobotę: Wspomnienie św. Jacka, prezbitera
  1. Za tydzień Msza św. w intencji zmarłych polecanych w rocznych wypominkach o godz. 12.00. Taca inwestycyjna.
  2. Prosimy sprawdzić stan nagrobków na naszym cmentarzu parafialnym. Ostatnio zgłaszano kradzieże i zniszczenia.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.
  4. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Czesławę Piotrowską. Rodzinie wyrażamy współczucie, z zmarłą polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek, racz jej dać Panie…