OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.06.2021r.

• W poniedziałek: Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
  • We wtorek: Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, jest to dzień imienin naszego księdza biskupa, ogarnijmy go naszą modlitwą, ofiary zebrane w tym dniu na tace przeznaczone są na Stolice Apostolską.
  • W czwartek: pierwszy czwartek miesiąca: pamiętajmy w modlitwie o powołaniach kapłańskich
  • W piątek: pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo po Mszy o 7.30
  • W sobotę: Święto św. Tomasza, apostoła; jest to również pierwsza sobota miesiąca
  1. W najbliższą niedzielę o godz. 5.30 wyruszy z naszej parafii pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Ostrożanach, pielgrzymkę poprowadzi ks. Michał Sawicki.
  2. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii w dni powszednie po Mszy o 16.30, w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na tace.
  4. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stefana Kamińskiego. Rodzinie wyrażamy głębokie współczucie, zmarłego polecamy w modlitwie – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.