OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31.01.2021r.

1. We wtorek (2 lutego) Święto Ofiarowania Pańskiego tradycyjnie w Polsce nazywane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w tym dniu 10.00; 15.00 w kaplicach; 17.00; Taca w tym dniu przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
  2. W środę (3 lutego) wsp. św. Błażeja BM. Podczas Mszy świętej udzielane będzie błogosławieństwo ze świecami wypraszające ochronę przed chorobami gardła.
  3. W piątek (5 lutego) wsp. św. Agaty DM. Msza święta połączona z błogosławieństwem wody i chleba, które poświęcone w tym dniu mają chronić przed ogniem, zabierane są również przez podróżujących.
  4. Nabożeństwo I piątku miesiąca po Mszy św. o godz. 17.00
  5. Nabożeństwo I soboty miesiąca po Mszy św. 17.00
  6. W niedziele (7 lutego) po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców i dzieci przystępujących w tym roku do I Komunii Świętej.
  7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na tace, dziś przeznaczone na ogrzewanie Kościoła oraz indywidualnie.