OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.11.2020r.

1. Dziś o godz. 9.00 na zakończenie Mszy Świętej zostały poświęcone opłatki i nowy krzyż który zwieńczy wyremontowaną dzwonnice, krzyż wykonała i ofiarowała firma Unimasz Olsztyn. Bóg zapłać.
  2. Dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w akcję Różaniec do Granic Nieba. Niech ta modlitwa przyniesie ukojenie wszystkim dotkniętym dramatem utraty dziecka.
  3. W środę 102 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę, módlmy się w tym dniu za naszą ojczyznę. Msze Święte w naszej parafii o godz. 9.00 i 10.00 w intencji ojczyzny. Po Mszy Świętej o godz. 10.00 będzie możliwość poświęcenia nowych pomników.
  4. Wychodząc z kościoła będą zbierane ofiary do puszek na Kościół prześladowany. Ofiary będą przeznaczone na wsparcie działalności misjonarzy w Republice Środkowoafrykańskiej, jest to najbiedniejszy kraj w Afryce.
  5. Do nabycia są kalendarze na przyszły rok przygotowywane przez WSD Drohiczyn w cenie 5 zł. Niech ta drobna ofiara, razem z naszą modlitwą będzie wyrazem naszej troski o powołania.
  6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na tace, indywidualnie, oraz regulowanie składek. Składki uregulowały już: Tołwin 5200zł; Lipiny 3200zł; Zaręby 5050zł; Siekluki Kolonia 1700zł; Siekluki wieś 3700zł; Kąty 7850zł; Piotrowo Krzywokoły 3100zł; Dziadkowice 7630zł