Intencje mszalne 04-10.05.2020 r.

  PONIEDZIAŁEK 04.05 – św. Floriana, męczennika 7.30 + Annę Piotrowską (4 greg.) 10.00 w intencji mieszkańców. SIEKLUKI 16.30 + Władysława, Eugenię, Kazimierza, Eugeniusza, Stanisławę, Zygmunta, Halinę Paterek; Henrykę Kłopotowską; Franciszk, Leokadię (p. Czesława Malinowska)  16.30 + Wojciecha Malinowskiego – uczestnicy pogrzebu 17.00 NABOŻEŃSTWO MAJOWE   WTOREK 05.05 7.30 + Annę Piotrowską (5 greg.) 10.00 w intencji mieszkańców. PIOTROWO

Intencje mszalne 27.04-03.05.2020r.

PONIEDZIAŁEK 27.04 7.30 + Marię Malinowską (27 greg.) 7.30 + Radosław Kuncer (4 r.) 8.00 + Wojciecha Malinowskiego – uczestnicy pogrzebu 8.00 + Zdzisława Pietrań (30 dz.) – uczestnicy pogrzebu   WTOREK 28.04 7.30 + Marię Malinowską (28 greg.) 7.30 + Antoniego, Wincentego, Leokadię, Petronellę i Gryzyldę Dobrogowskich 8.00 + Wojciecha Malinowskiego – uczestnicy pogrzebu 8.00

Intencje mszalne 20-26.04.2020 r.

  PONIEDZIAŁEK 20.04 7.30 + Marię Malinowską (20 greg.) 7.30 + Wojciecha Malinowskiego – uczestnicy pogrzebu 8.00 + Helenę Dzikowską (30 dz.) – uczestnicy pogrzebu   WTOREK 21.04 7.30 + Marię Malinowską (21 greg.) 7.30 + Bronisława,Walerię, Bolesława, Annę, Stanisława, Franciszka, Adolfa, oraz zmarłych z rodziny Zazulińskich, Bąków, Kowalczuków i Leończuków 8.00 + Marię Tołwińską – uczestnicy pogrzebu

Intencje mszalne 13-19.04.2020r.

PONIEDZIAŁEK 13.04 9.00 + Marię Malinowską (13 greg.) 12.00 dziękczynno-błagalna  50 r. ślubu Janiny i Mariana Morzy (córki z wnuczkami) 12.00 + Franciszka Jankowskiego TOŁWIN 10.30 + Henryka Orzepowskiego ŻUROBICE 10.30 + Stanisława, Aleksandrę, Jadwigę Rękawek; Mariana i Zbigniewa Karolczuk   WTOREK 14.04 7.30 + Bronisławę, Antoniego, Rafała, Tadeusza, Józefa, Henryka z rodziny Zarębów, Żerech, Brzezińskich i Puchalskich 7.30 +

Intencje mszalne 06-11.04.2020 r.

  PONIEDZIAŁEK 06.04 7.30  + Marię Malinowską (7 greg.) 7.30 + Rafała Brzezińskiego (7 Boleści  Maryi) 16.30 dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże w rodzinie i dobytku   WTOREK 07.04 7.30 + Marię Malinowską (8 greg.) 7.30 + Rafała Brzezińskiego (7 Boleści  Maryi) 16.30 o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Rafała, Tymona i Błażeja   ŚRODA 08.04 7.30 + Marię

Intencje mszalne 30.03-05.04.2020 r.

  PONIEDZIAŁEK 30.03 8.00 + Józefa Bujno (30 greg.) 8.00 + Henryka, Antoninę, Michała, Antoniego, Mariannę, Kazimierę i Józefa 16.30 + Helenę, Aleksandrę, Antoninę i Antoniego Kondraciuk   WTOREK 31.03 7.30 + Kazimierę Kłopotowską (3 r.) 7.30 + Adolfa i Annę 16.30 + Marię Malinowską (1 greg.)   ŚRODA 01.04 7.30 + Franciszka i zmarłych z rodziny 7.30 + Rafała

Intencje mszalne 23-29.03.2020 r.

  PONIEDZIAŁEK 23.03 7.30 + Józefa Bujno (23 greg.) 16.30 + Reginę oraz zmarłych z rodziny Miłkowskich i Piotrowskich 16.30 dziękczynna w intencji dzieci I komunijnych 17.00 + w intencjach znanych MB 7/9 17.00 + Felicję i Stanisława Zarębów, Tadeusza Piotrowskiego   WTOREK 24.03 7.30 + Józefa Bujno (24 greg.) 16.30 + Stanisława Leszczyńskiego, Elżbietę, Kazimierza i Józefa Kosińskich oraz zmarłych z rodziny 16.30 +

Intencje mszalne 16-22.03.2020 r.

  PONIEDZIAŁEK 16.03 7.30 + Zygmunta, Bronisławę, Helenę, Walentynę, Kazimierę i Leonarda z rodziny Lachowskich, Malewskich i Borzymów 7.30 + Józefa Bujno (16 greg.) 8.00 + Jerzego Jakubowskiego – uczestnicy pogrzebu 8.00 + Pawła, Kazimierę, Stanisławę, Czesława, Kazimierza, Józefa, Wincentego   WTOREK 17.03 7.30 w intencjach znanych MB 1/9 7.30 + Józefa Bujno (17 greg.) 8.00 + Czesława Kiełkuckiego

Intencje mszalne 09-15.03.2020 r.

  PONIEDZIAŁEK 09.03 7.30 + Krzysztofa Leończuka 7.30 + Józefa Bujno (9 greg.) 8.00 + Teresę Twarowską – uczestnicy pogrzebu 8.00 + Marię Piotrowską (3 r.)   WTOREK 10.03 7.30 + Czesława Kiełkuckiego – uczestnicy pogrzebu 7.30 + Józefa Bujno (10 greg.) 8.00 za parafian 8.00 + Janinę, Ludwika, Tadeusza, Zofię, Janinę, Mieczysława, Irenę, Jana i Stanisława

Intencje mszalne 02-08.03.2020 r.

  PONIEDZIAŁEK 02.03 8.00 + Józefa Bujno (2 greg.) 8.00 + Kamilę, Krystynę, Piotra, Franciszka i zmarłych z rodziny Dermiacha   WTOREK 03.03 7.30 + Stanisławę Kosk – uczestnicy pogrzebu 7.30 + Józefa Bujno (3 greg.) 8.00 + Adelę Stalewską – uczestnicy pogrzebu 8.00 + Aleksandra Górskiego   ŚRODA 04.03 7.30 + Kazimierza Malinowskiego 7.30 + Józefa