INTENCJE MSZALNE – 21.09-27.09.2020 r.

PONIEDZIAŁEK 21.09 – Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty 7.30 + Janina Kosz – greg. (21) 7.30 +Jan, Przemysław, Andrzej, Jan z rodz. Płonowskich, Piotrowskich i Niewińskich of. Wanda Niewińska   WTOREK 22.09 7.30 + Janina Kosz – greg. (22) 7.30 O Boże bł., opiekę MB, zdrowie i potrzebne łaski dla Kingi – 2ur. 8.00 + Maria Puchalska – of. uczestników

INTENCJE MSZALNE – 14.09-20.09.2020 r.

  PONIEDZIAŁEK 14.09 – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego 7.30 + Janina Kosz – greg. (14,) 7.30 Dzięk. z prośbą o Boże bł., opiekę MB, zdrowie i potrzebne łaski dla Kacpra i Magdy Kłopotowskich z okazji 1r. ślubu 17.00 + Stanisława Tołwińska 30 dzień po śm. – of. uczestnicków pogrzebu   WTOREK 15.09 – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej 7.30 + zm.

Intencje mszalne 24-30.08.2020 r.

  PONIEDZIAŁEK 24.08 – święto św. Bartłomieja Apostoła 7.30 + Jadwigę Rytel (24 greg) 7.30 + Genowefę, Hieronima, Franciszka z r. Jarosz (Henryk Tarasiuk) 8.00 za parafian 8.00 + Teresę, Stanisława, Zygmunta, Wincentego   WTOREK 25.08 7.30 + Janinę, Stanisława, Mariana Miłkowskich (Mieczysław Miłkowski) 7.30 + Jadwigę Rytel (25 greg) 8.00 + Marię Puchalską – uczestnicy pogrzebu 8.00

Intencje mszalne 17-23.08.2020 r.

  PONIEDZIAŁEK 17.08 7.30 + Jadwigę Rytel (17 greg.) 7.30 + Wandę, Kazimierę Emiliana Sorokosz 8.00 egzekwie + Marię Puchalską (30 dz.)   WTOREK 18.08 7.30 + Jadwigę Rytel (18 greg.) 7.30 + Jadwigę i Franciszka Brzezińskich oraz zmarłych z rodziny Łozowskich 8.00 dziękczynno-błagalna w 30 r. Ślubu Wiesława i Beaty   ŚRODA 19.08 7.30 + Jadwigę Rytel (19 greg.)

Intencje mszalne 10-16.08.2020 r.

  PONIEDZIAŁEK 10.08 – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika + Jadwigę Rytel (10 greg.) 7.30 + Teodozję, Stanisława, Janinę, Franciszka, zmarłych z rodziny Niewiarowskich, Piotrowskich, Płonowskich i Smorczewskich 8.00 za parafian   WTOREK 11.08 7.30 + Aleksandra Górskiego – uczestnicy pogrzebu 8.00 + Jadwigę Rytel (11 greg.)   ŚRODA 12.08 + Jadwigę Rytel (12 greg.) 7.30 + Jana, Stefanię,

Intencje mszalne 03-09.08.2020 r.

  PONIEDZIAŁEK 03.08 + Jadwigę Rytel (3 greg.) 7.30 + Aleksandra Górskiego – uczestnicy pogrzebu   WTOREK 04.08 – św. Jana Marii Vianneya, prezbitera 7.30 + Franciszka, Kazimierza, Józefę, Tarasiuk 8.00 + Jadwigę Rytel (4 greg.)   ŚRODA 05.08 + Jadwigę Rytel (5 greg.) 7.30 + Kazimierza, Walentynę, Karola, Bronisławę, Halinę 8.00 + Karola Skłodowskiego  

Intencje mszalne 27.07-02.08.2020 r.

  PONIEDZIAŁEK 27.07 + Danutę Nesterowicz (27 greg.) 16.30 + Szczepana Świerżewskiego   WTOREK 28.07 + Danutę Nesterowicz (28 greg.) 7.30 + Anetę Malinowską (3r.)   ŚRODA 29.07 – św. Marty + Danutę Nesterowicz (29 greg.) 7.30 + Stanisława i Marię Dobrogowskich; Jana, Adelę i Annę Bobrowicz   CZWARTEK 30.07 + Danutę Nesterowicz (30 greg.) 7.30 + o zdrowie

Intencje mszalne 20-26.07.2020 r.

  PONIEDZIAŁEK 20.07 + Danutę Nesterowicz (20 greg.) 7.30 + Janinę i Józefa Kosińskich   WTOREK 21.07 + Danutę Nesterowicz (21 greg.) 7.30 + Marię Pietrań (2 r.) i Antoniego   ŚRODA 22.07 – święto św. Marii Magdaleny + Danutę Nesterowicz (22 greg.) 8.00 + Krzysztof Kosz (1 r.)   CZWARTEK 23.07 – święto św. Brygidy, zakonnicy + Danutę

Intencje mszalne 13-19.07.2020 r.

  PONIEDZIAŁEK 13.07 – św. Pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta  Za parafian 18.00 + Danutę Nesterowicz (13 greg.) 19.00 w intencji czcicieli MB Fatimskiej   WTOREK 14.07 + Danutę Nesterowicz (14 greg.) 7.30 + Tadeusza, Rafała, Bronisławę, Antoniego, Józefa, Henryka, Aleksandra, Mariannę i Kamilę z r. Żerech, Brzezińskich, Zarębów i Puchalskich 8.00 dziękczynno-błagalna w 1 r. Urodzin Karola   ŚRODA 15.07 – św. Bonawentury,

Intencje mszalne 06-12.07.2020

PONIEDZIAŁEK 06.07 + Mirosława Puchalskiego – uczestnicy pogrzebu 7.30 + Danutę Nesterowicz (6 greg.)   WTOREK 07.07 + Danutę Nesterowicz (7 greg.) 7.30 + Aleksandra Górskiego – uczestnicy pogrzebu   ŚRODA 08.07 + Danutę Nesterowicz (8 greg.) 7.30 dziękczynna za otrzymane łaski i Boże błogosławieństwo dla r. Leończuków   CZWARTEK 09.07 + Danutę Nesterowicz (9 greg.) 7.30