Intencje mszalne 18-24.11.2019 r.

  PONIEDZIAŁEK 18.11 – bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy 7.30 + Franciszek Demiańczuk (4 greg.) 7.30 + Kazimierza Malinowskiego – uczestnicy pogrzebu 8.00 o zdrowie Franciszka  8.00 o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie Marciniak   WTOREK 19.11 7.30 + Franciszek Demiańczuk (5 greg.) 7.30 + Aleksandra i Nadzieję Wakuluków, Alinę Zaremba 8.00 + czytaj więcej...

Intencje mszalne 11-17.11.2019 r.

  PONIEDZIAŁEK 11.11 – św. Marcina z Tours 8.00 za parafian 8.00 + Marię Malinowską – uczestnicy pogrzebu 10.00 w intencji ojczyzny i mieszkańców Kątów   WTOREK 12.11 – św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika 7. 30 + Witolda i małych z rodziny Bujno, Piotrowskich i Tołwińskich 7.30 + Zofię i Zenona Puchalskich – uczestnicy czytaj więcej...

Intencje mszalne 04-10.11.2019 r.

  PONIEDZIAŁEK 04.11 – św. Karola Boromeusza, biskupa Msza święta w kaplicy na cmentarzu 16.00 + Jana (2 r.) 16.00 + Jerzego Króla – uczestnicy pogrzebu 17.00 + Antoniego Popławskiego   WTOREK 05.11 – Msza święta w kaplicy na cmentarzu 16.00 dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla wnuków: Igi i Leny 16.00 + Edmunda czytaj więcej...

Intencje mszalne 28.10-03.11.2019 r.

  PONIEDZIAŁEK 28.10 7.30 o Boże błogosławieństwo dla Edwardy 7.30 + Stanisława Mularczyka (2 r.) 16.30 + Józef Kosz (28 greg.) 16.30 + Tomasza Kowalskiego (6 r.)   WTOREK 29.10 16.30 + Józef Kosz (29 greg.) 16.30 + Stanisława Karolczuka (1 r.) 17.30 + Stanisława Mularczyka (2 r.) 17.30 + Mirosława Brzezińskiego – uczestnicy pogrzebu czytaj więcej...

Intencje mszalne 21-27.10.2019 r.

  PONIEDZIAŁEK 21.10 7.30 za parafian 7.30 + Antoniego i Jana Kryńskich 16.30 + Józef Kosz (21 greg.) 16.30 + Janinę i Romana Krajewskich, Zofię i Kazimierza Szulc   WTOREK 22.10 – św. Jana Pawła II, papieża 12.00 Poświęcenie kaplicy w Żurobicach 16.30 + Józef Kosz (22 greg.) 16.30 + Pawła Blecharczyka – uczestnicy pogrzebu czytaj więcej...

Intencje mszalne 14.10-20.10.2019 r.

  PONIEDZIAŁEK 14.10 16.30 + Józef Kosz (14 greg.) 16.30 dziękczynno-błagalna 17.30 + za zmarłych profesorów, nauczycieli, ludzi kultury i sztuki 17.30 za parafian   WTOREK 15.10 – św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła 16.30 + Józef Kosz (15 greg.) 16.30 + Mariannę i Józefa Wiercińskich 17.30 + Teodozję, Stanisława, Janinę, Franciszka z czytaj więcej...

Intencje mszalne 07.10-13.10.2019 r.

  PONIEDZIAŁEK 07.10 16.30 + Józef Kosz (7 greg.) 16.30 + Rafała Brzezińskiego – uczestnicy pogrzebu 17.30 + Mirosława Brzezińskiego – uczestnicy pogrzebu 17.30 + Stanisława Kazimierczaka – uczestnicy pogrzebu   WTOREK 08.10 16.30 + Józef Kosz (8 greg.) 16.30 + Wiesławę Szumską (1 r.) 17.30 za parafian 17.30 + Pawła Blecharczyka   ŚRODA 09.10 czytaj więcej...

Intencje mszalne 30.09-06.10.2019 r.

  PONIEDZIAŁEK 30.09 – św. Hieronima, prezbitera i doktora kościoła 7.30 + Romana Tararuja (30 greg.) 7.30 + Eugeniusza Michnowskiego 8.00 za parafian 8.00 o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla wnuków: Piotra, Kacpra, Juli, Natalii   WTOREK 01.10 – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła 16.30 + Józef Kosz (rozpoczęcie czytaj więcej...

Intencje mszalne 23.09.29.09.2019 r.

PONIEDZIAŁEK 23.09 7.30 + Romana Tararuja (23 greg.) 7.30 + Bronisławę, Pawła, Antoniego, Jadwigę, Zygmunta 8.00 +Władysławę Podleśną – uczestnicy pogrzebu 8.00 + Mirosława Brzezińskiego – uczestnicy pogrzebu   WTOREK 24.09  7.30 + Romana Tararuja (24 greg.) 7.30 + Marię Malinowską – uczestnicy pogrzebu 8.00 + Rafała Brzezińskiego – uczestnicy pogrzebu 8.00 o zdrowie dla czytaj więcej...

Intencje mszalne – 16.09-22.09.2019 r.

PONIEDZIAŁEK 16.09 – św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa 7.30 + Romana Tararuja (16 greg.) 7.30 + Marię Krasowską, Zofię i Aleksandrę Zaręba 8.00 + Janinę Zarębę – uczestnicy pogrzebu 8.00 za parafian   WTOREK 17.09  7.30 + Mariana Ciepłuchę (1 r.) – żona i dzieci 7.30 + Jana i zmarłych z rodziny Miłkowskich czytaj więcej...