Intencje mszalne 18.03-24.03.2019 r.

PONIEDZIAŁEK 18.03

7.30 + Przemysława, Jana, zmarłych z rodziny Niewiarowskich

7.30 + Mariana Ciepłuchę – uczestnicy pogrzebu

8.00 + Józefa Malinowskiego (18 greg.)

8.00 za parafian

 

WTOREK 19.03 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA N.M.P.

7.30 + Felicję i Stanisława Zarębów, Tadeusza Piotrowskiego – Krystyna Piotrowska (Korzeniówka)

7.30 + Kamilę, Zofię, Piotra, Franciszka, Bronisława Śliwińskich – Stanisław

8.00 + Józefa Malinowskiego (19 greg.)

16.00 W intencji braci z Męskiej Wspólnoty Różańcowej p.w. św. Józefa

 

ŚRODA 20.03

16.00 + Mariana Ciepłuchę – uczestnicy pogrzebu

16.00 + Stanisława, Nikodemę, Stanisława, Antoninę, Jana, Zuzannę, Franciszkę i Wierę z rodziny Boratyńskich – Franciszek Boratyński (Lipiny)

16.30 + Józefa Malinowskiego (20 greg.)

 

CZWARTEK 21.03

7.30 + Mariana Ciepłuchę – uczestnicy pogrzebu

7.30 + Antoninę, Bolesława, Bronisława i Józefę

8.00 + Józefa Malinowskiego (21 greg.)

 

PIĄTEK 22.03

16.30 + Feliksa, Bronisławę zmarłych z rodziny Zarębów – Franciszek Zaręba

16.30 + Zygmunta, Bronisławę, Helenę, Walentynę, Kazimierę, Leonarda z rodziny Lachowskich, Malewskich i Bożymów – Łucja Niewiarowska

17.00 Droga Krzyżowa

17.30 + Józefa Malinowskiego (22 greg.)

17.30 Dziękczynno-błagalna w 12 r. urodzin Jana

 

SOBOTA 23.03

16.30 + Józefa Malinowskiego (23 greg.)

16.30 + Józefę i zm. z rodz. Bujno, Piotrowskich i Tołwińskich

17.00 + Zbigniewa Romaszkiewicza (10 r.) – żona z córką

17.00 + Reginę, zmarłych z rodziny Miłkowskich i Piotrowskich – Waldemar Miłkowski

 

NIEDZIELA 24.03

9.00 + Jana Kaciołkowskiego i za zmarłych rodziców – córka

12.00 + Józefa Malinowskiego (24 greg.)

TOŁWIN

10.15 + Małgorzatę Kosińską – Kółko Różańcowe z Tołwina

ŻUROBICE

11.15 + Zdzisława Bobrowicza – uczestnicy pogrzebu

SIEKLUKI

14.00 + Stanisława Olendzkiego – uczestnicy pogrzebu

Intencje mszalne 11.03-17.03.2019r.

PONIEDZIAŁEK 11.03

7.30 + Józefa Malinowskiego (11 greg.)

7.30 + Janinę Kosz – uczestnicy pogrzebu

8.00 + Zofię Puchalską (30 dz.) – uczestnicy pogrzebu

8.00 za parafian

 

WTOREK 12.03

7.30 + Józefa Malinowskiego (12 greg.)

7.30 + Mariana Ciepłuchę – uczestnicy pogrzebu

8.00 egzekwie Krzysztofa Leończuka (1r.)

8.00 o zdrowie dla Wandy Puchalskiej

 

ŚRODA 13.03

7.30 + Józefa Malinowskiego (13 greg.)

7.30 + Mieczysława i Teresę Kosińskich

8.00 + Janinę Kosz – uczestnicy pogrzebu

 

CZWARTEK 14.03

7.30 + Józefa Malinowskiego (14 greg.)

7.30 + Anielę i Karola Kobus – p. Janusz Kobus

8.00 + Franciszka, Dominikę, zmarłych z rodz. Korzeniewskich i Zarębów –
p. Stanisław Korzeniewski

 

PIĄTEK 15.03

16.30 + Józefa Malinowskiego (15 greg.)

16.30 dziękczynno-błagalna w 18 ur. Karoliny Anny Koz

17.00 Droga Krzyżowa

17.30 + Janinę Kosz – uczestnicy pogrzebu

 

SOBOTA 16.03

16.30 + Józefa Malinowskiego (16 greg.)

16.30 o Boże bł. i potrzebne łasi dla ks. Romana Szmurło

17.00 dziękczynno-błagalna w 18 r. urodzin Jakuba – rodzice

17.00 dziękczynno-błagalna w 18 r. urodzin Jarosława – rodzice i rodzeństwo

 

NIEDZIELA 17.03

9.00 + wypominkowa

12.00 + Józefa Malinowskiego (17 greg.)

TOŁWIN

10.15 + Hieronimę Wiercińską

ŻUROBICE

11.15 + Stanisława, Joannę, Józefę i Edwarda – p. Usakiewicz

Intencje mszalne – 04.03 – 10.03.2019 r.

PONIEDZIAŁEK 04.03 – Uroczystość św. Kazimierza Królewicza, Głównego Patrona Metropolii Białostockiej

7.30 + Józefa Malinowskiego (4 greg.)

7.30 + Antoniego Orłowskiego – uczestnicy pogrzebu

8.00  za parafian

8.00 + Kazimierza, Walentynę – Edmund

 

WTOREK 05.03

7.30 + Józefa Malinowskiego (5 greg.)

7.30 + Jadwigę Szmurło – anonimowa

8.00 + Helenę Kondraciuk (1r.) – syn

8.00 + Kazimierza, Wiktora, Stanisławę, Kazimierza, Sławomira, Henryka Koc; Bolesławę, Antoniego, Urszulę, Aleksandra, Józefę i Edwarda.

 

ŚRODA 06.03 – ŚRODA POPIELCOWA

9.00 + Józefa Malinowskiego (6 greg.)

17.00 + Antoniego, Kazimierę, Jozafata, Kazimierę, Józefa, Krzysztofa Osmólskich (Kąty)

TOŁWIN

15.00 + Jadwigę i Kazimierza Tołwińskich

ŻUROBICE

16.00 + Helenę Romaszkiewicz (1r.) – córki

 

CZWARTEK 07.03

7.30 + Józefa Malinowskiego (7 greg.)

7.30 + Antoniego, Mariannę, Zdzisława, Stanisławę z rodz. Lange, Kazimierza i Władysławę Kulesza, Tadeusza Pieliszek – Janina Kulesza

17.00 + Felicję i zm. z rodzin Korzeniewskich i Zarębów – Stanisław Korzeniewski

17.00 Msza święta w intencji trzeźwości i wolności od nałogów.

 

PIĄTEK 08.03

16.30 + Janinę (26r.), Stanisława Kłopotowskich – Halina Kryńska (Biszewo)

16.30 + Aleksandra (13 r.), zm. z r. Piotrowskich – Danuta Jakubowska

17.00 Droga Krzyżowa

17.30 + Józefa Malinowskiego (8 greg.)

17.30 + Teodozję Malinowską

 

SOBOTA 09.03

7.30 + Józefa Malinowskiego (9 greg.)

7.30 egzekwie + Stanisława Piotrowskiego (27r.), Marię Malinowską

8.00 + Mariana, Czesławę, Józefa, Mariannę, Henryka, Paulinę
z Kłopotowskich i Wiercińskich

 

NIEDZIELA 10.03

9.00 + Marię Piotrowską (2r.) – mąż

9.00 Dziękczynno-błagalna w 18 r. urodzin Roberta – rodzice

12.00 + Józefa Malinowskiego (10 greg.)

TOŁWIN

10.15 + Małgorzatę Kosińską

ŻUROBICE

11.15 + Stanisława, Aleksandrę, Jadwigę, Marka Rękawek, Mariana, Zbigniewa Karolczuk – rodzina

Intencje mszalne – 25.02 – 03.03.2019 r.

PONIEDZIAŁEK 25.02

7.30 + Felicję Sieklucką (26 greg.)

7.30 za zmarłych z rodziny Smuniewskich, Orłowskich i Malinowskich –
p. Smuniewski (Kąty)

8.00 + Andrzeja Szczypińskiego (1 r.) – żona

 

WTOREK 26.02

7.30 + Felicję Sieklucką (27 greg.)

7.30 + Wojciecha Jankowskiego – uczestnicy pogrzebu

8.00 + Heronimę Piotrowską (4 r.)

 

ŚRODA 27.02

7.30 + Felicję Sieklucką (28 greg.)

7.30 + Antoniego Orłowskiego – uczestnicy pogrzebu

8.00 + Hipolita, Jadwigę, Jana, Pawła i Kamilę – Maria Zalewska

 

CZWARTEK 28.02

7.30 + Felicję Sieklucką (29 greg.)

7.30 + Antoniego Orłowskiego – uczestnicy pogrzebu

8.00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Romana Szmurło

8.00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Romana z okazji imienin – Margaretka ze Stoczka

 

PIĄTEK 01.03

18.00 egzekwie + Marię Malinowską – uczestnicy pogrzebu

18.00 + Kazimierza Malinowskiego – uczestnicy pogrzebu

19.00 + Felicję Sieklucką (Zakończenie gregorianki)

19.00 + Józefa Malinowskiego (Rozpoczęcie Gregorianki) – Jan Malinowski

 

SOBOTA 02.03

15.00 + Antoniego Orłowskiego – uczestnicy pogrzebu

15.00 + Józefa Malinowskiego (2 greg.)

16.00 Ślub Agaty Smorczewskiej i Marka Falkowskiego

17.00 Dziękczynno-błagalna w 1 r. urodzin Liliany – Dziadkowie

 

NIEDZIELA 03.03

9.00 + Katarzynę i Franciszka – wnuczek Daniel z rodziną

12.00 + Józefa Malinowskiego (3 greg.)

TOŁWIN

10.15 + Kazimierza, Janinę, Romana, Feliksa, Reginę – p. Cecylia Krasowska

ŻUROBICE

11.15 + Zdzisława Bobrowicza – uczestnicy pogrzebu

Intencje mszalne – 18.02-24.02.2019 r.

PONIEDZIAŁEK 18.02

7.30 + Felicję Sieklucką (19 greg.)

7.30 + Wiesławę Szumską – koleżanki

8.00 za parafian (2 księży)

 

WTOREK 19.02

7.30 + Felicję Sieklucką (20 greg.)

7.30 + Wojciecha Jankowskiego – uczestnicy pogrzebu

8.00 + Kazimierza Malinowskiego – Zofia Moczulska (Ostrożany)

 

ŚRODA 20.02

7.30 + Felicję Sieklucką (21 greg.)

7.30 + Wojciecha Jankowskiego – uczestnicy pogrzebu

8.00 + Małgorzatę Kosińską – Kółko Różańcowe z Tołwina

 

CZWARTEK 21.02

7.30 + Felicję Sieklucką (22 greg.)

7.30 + Arkadiusza Leończuka (3 r.) – Anna Leończuk

8.00 Egzekwie + Jerzego Króla (30 dz.) – rodzina

 

PIĄTEK 22.02

7.30 + Felicję Sieklucką (23 greg.)

7.30 + Wojciecha Jankowskiego – uczestnicy pogrzebu

8.00 + Jadwigę, Edwarda, Felicję, Karola – Marianna Miłkowska

 

SOBOTA 23.02

7.30 + Felicję Sieklucką (24 greg.)

8.00 o szczęśliwą operację dla Zosi o zdrowie i błogosławieństwo Boże

Wojciecha Jankowskiego – uczestnicy pogrzebu

 

NIEDZIELA 24.02

9.00 + Felicję Sieklucką (25 greg.)

12.00 Za parafian

TOŁWIN

10.15 + Danutę Kosińską – Kółko Żywego Różańca

ŻUROBICE

11.15 + Annę, Wiktora, Kazimierę, Bronisława, Kazimierza i Henryka – Rodzina

SIEKLUKI

14.00 + Piotrowskich, Kryńskich i Derlatków – p. Piotrowski

Intencje mszalne 11-17.02.2019 r.

PONIEDZIAŁEK 11.02 – NMP z Lourdes. Światowy Dzień Chorego

7.30 + Felicję Sieklucką (12 greg.)

7.30 + Teodozję Niewiarowską – uczestnicy pogrzebu

8.00 + Mariannę Atras (4 r.)

8.00 za parafian

 

WTOREK 12.02

7.30 + Felicję Sieklucką (13 greg.)

7.30 + Kamila, Przemysława i zmarłych z rodziny

8.00 + Teodozję Niewiarowską – uczestnicy pogrzebu

11.30 Pogrzeb Teodozji Malinowskiej

 

ŚRODA 13.02

7.30 + Felicję Sieklucką (14 greg.)

7.30 + Kazimierza Dobrogowskiego – p. Jan Piotrowski

8.00 + Władysławę i Franciszka Korzeniewskich, zm. z rodziny Zarębów – syn Tomasz Korzeniewski

 

CZWARTEK 14.02 – święto św. Cyryla i Metodego – patronów Europy

7.30 + Felicję Sieklucką (15 greg.)

7.30 + Reginę Moczulską i Annę Orzepowską

8.00 + Emilię, Adama, Katarzynę, Władysława, Stanisława, Józefa i Jadwigę

 

PIĄTEK 15.02

7.30 + Felicję Sieklucką (16 greg.)

7.30 + Władysławę i Józefa Michalczul – p. Anna Kobus

8.00 + Teodozję Niewiarowską – uczestnicy pogrzebu

 

SOBOTA 16.02

17.00 egzekwie + Barbarę Kobus – mąż

17.00 + Felicję Sieklucką (17 greg.)

17.30 + Teodozję Niewiarowską – uczestnicy pogrzebu

18.00 egzekwie + Józefa i Józefę Bujno

 

NIEDZIELA 17.02

9.00 Wypominkowa

12.00 + Felicję Sieklucką (18 greg.)

TOŁWIN

10.15 + Małgorzatę Kosińską – uczestnicy pogrzebu

ŻUROBICE

11.15 + Bronisława i Hannę Toczko

Intencje mszalne 04.02-10.02.2019 r.

PONIEDZIAŁEK 04.02

7.30 + Felicję Sieklucką (5 greg.)

7.30 + Wojciecha Jankowskiego – uczestnicy pogrzebu

8.00 + Henryka, Alinę, Franciszka, Mariannę – Wincenty Jakubiak

13.30 Pogrzeb Marii Malinowskiej

 

WTOREK 05.02 – św. Agaty

7.30 + Felicję Sieklucką (6 greg.)

7.30 + Wojciecha Jankowskiego – uczestnicy pogrzebu

8.00 + Danutę i Antoniego zm. z rodz. Pieńkowskich, Dobrogowskich
i Niewiarowskich

 

ŚRODA 06.02 – św. Męczenników: Pawła Miki i towarzyszy

7.30 + Felicję Sieklucką (7 greg.)

7.30 + Teodozję Niewiarowską – uczestnicy pogrzebu

 

CZWARTEK 07.02

7.30 + Felicję Sieklucką (8 greg.)

17.00 egzekwie + Edwarda Piotrowskiego (7 r.) – mama

 

PIĄTEK 08.02

7.30 + Marię Malinowską (7 dz.)

8.00 + Sabinę i Stefana Firlej – Anna Leończuk

+ Teodozję Niewiarowską – uczestnicy pogrzebu

+ Felicję Sieklucką (9 greg.)

 

SOBOTA 09.02

7.30 + Anielę Kryńską (1 r.) – syn Marian

8.00 + Apolonię i Czesława Niewiarowskich, Andrzeja i Joannę Piotrowskich, Grzegorza, Marię, Joannę Gałeckich – Franciszek

+Teodozję Niewiarowską – uczestnicy pogrzebu

+ Felicję Sieklucką (10 greg.)

 

NIEDZIELA 10.02

9.00 + Felicję Sieklucką (11 greg.)

12.00 + Józefa Malinowskiego (1 r.)

TOŁWIN

10.15 + Stanisława i Annę – p. Piotrowski

ŻUROBICE

11.15 + Zdzisława Bobrowicza – uczestnicy pogrzebu

Intencje mszalne 28.01-03.02.2019 r.

PONIEDZIAŁEK 28.01 – św. Tomasza z Akwinu

7.30 + Katarzynę Jaszczołt – uczestnicy pogrzebu

Kazimierza Dobrogowskiego (28 greg.)

 

WTOREK 29.01

7.30 + Katarzynę Jaszczołt – uczestnicy pogrzebu

Kazimierza Dobrogowskiego (29 greg.)

 

ŚRODA 30.01

7.30 + Kazimierza Dobrogowskiego (zakończenie gregorianki)

Kazimierza Dobrogowskiego – uczestnicy pogrzebu

 

CZWARTEK 31.01 – św. Jana Bosko

7.30 + Felicję Sieklucką (Rozpoczęcie gregorianki)

8.00 + Marię Pietrań – uczestnicy pogrzebu

 

PIĄTEK 01.02

7.30 + Marię Pietrań – uczestnicy pogrzebu

7.30 + Felicję Sieklucką (2 greg.)

19.00 + Mariana Lewickiego – uczestnicy pogrzebu

19.00 Dziękczynno-błagalna w 9 r. urodzin Rozalii

 

SOBOTA 02.00 – Święto Ofiarowania Pańskiego

9.00 + Felicję Sieklucką (3 greg.)

12.00 + Edmunda Piotrowskiego – syn Tomasz z Rodziną

TOŁWIN

10.15 + Tadeusza (5 r.)

ŻUROBICE

11.15 + Bronisława, Adelę, Aleksandrę, Kazimierza, Zbigniewa, Leszka i Irenę – Anna Romaszkiewicz

 

NIEDZIELA 03.02

9.00 + Felicję Sieklucką (4 greg.)

12.00 + Stanisława Olendzkiego (30 dz.) – uczestnicy pogrzebu

TOŁWIN

10.15 + Małgorzatę Kosińską – uczestnicy pogrzebu

ŻUROBICE

11.15 + Zdzisława Bobrowicza – uczestnicy pogrzebu

Intencje mszalne 21-27.01.2019 r.

PONIEDZIAŁEK 21.01 – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

7.30 + Kazimierza Dobrogowskiego (21 greg.)

7.30 + Józefa Bąk – uczestnicy pogrzebu

8.00 o zdrowie dla Zbigniewa – mama

8.00 za parafian

 

WTOREK 22.01

7.30 + Kazimierza Dobrogowskiego (22 greg.)

7.30 + Józefa Bąk – uczestnicy pogrzebu

8.00 + Jana Kowalskiego (1 r.) – siostra Regina

 

ŚRODA 23.01

7.30 + Kazimierza Dobrogowskiego (23 greg.)

7.30 + Józefa Bąk – uczestnicy pogrzebu

8.00 + Dziękczynno-błagalna w 8 r. urodzin Antosia Mikołajczuk

8.00 + Józefa Bujno (7 dz.) – uczestnicy pogrzebu

 

CZWARTEK 24.01 – św. Franciszka Salezego – biskupa i doktora kościoła

7.30 + Kazimierza Dobrogowskiego (24 greg.)

7.30 + Katarzynę Jaszczołt – uczestnicy pogrzebu

8.00 + Dziękczynno-błagalna w r. urodzin ks. Romana – Margaretka ze Stoczka

 

PIĄTEK 25.01 – Święto Nawrócenia św. Pawła

7.30 o szczęśliwe rozwiązanie Eweliny Puchalskiej oraz błogosławieństwo Boże

7.30 + Kazimierza Dobrogowskiego (25 greg.)

8.00 + Katarzynę Jaszczołt – uczestnicy pogrzebu

 

SOBOTA 26.01 – św. biskupów Tymoteusza i Tytusa

7.30 + Kazimierza Dobrogowskiego (26 greg.)

7.30 + Katarzynę Jaszczołt – uczestnicy pogrzebu

8.00 + Józefa Bujno – siostry Karmelitanki z Siemiatycz

 

NIEDZIELA 27.01

9.00 + Józefa Malinowskiego

12.00 + Kazimierza Dobrogowskiego (27 greg.)

TOŁWIN

10.15 + Eugeniusza i Janinę – p. Piotrowski

ŻUROBICE

11.15 + Ryszarda, Albina, Nikodemę, Jana i Sabinę

SIEKLUKI

14.00 + Stanisława Olendzkiego

Intencje mszalne 14.01-20.01.2019 r.

PONIEDZIAŁEK 14.01

7.30 + Kazimierza Dobrogowskiego (14 greg.)

7.30 + Kazimierza Dobrogowskiego – uczestnicy pogrzebu

 

WTOREK 15.01

7.30 + Kazimierza Dobrogowskiego (15 greg.)

7.30 + Franciszka i Jadwigę Brzezińskich oraz zmarłych z rodziny Brzezińskich

8.00 Dziękczynno-błagalna w 70 r. urodzin Antoniny Mikołajczuk – dzieci

 

ŚRODA 16.01

7.30 + Kazimierza Dobrogowskiego (16 greg.)

7.30 + Alinę Zarębę (4 r.) – p. Andrzej

8.00 + Annę i Edwarda Stanisławczyk

 

CZWARTEK 17.01

7.30 + Kazimierza Dobrogowskiego (17 greg.)

7.30 + Czesława, Apolonię, z r. Niewiarowskich, Joannę, Andrzeja
z r. Piotrowskich, Piotra, Joannę, Grzegorza

8.00 + Józefa Bąk – uczestnicy pogrzebu

8.00 + Lidię Marię Charyton (30 dz.) – uczestnicy pogrzebu

 

PIĄTEK 18.01

7.30 + Marię Pietrań – uczestnicy pogrzebu

7.30 + Kazimierza Dobrogowskiego (18 greg.)

8.00 + Stanisława Kryńskiego (2 r.) – córka z rodziną

 

SOBOTA 19.01

16.30 + Kazimierza Dobrogowskiego (19 greg.)

16.30 Dziękczynno-błagalna w 4 r. urodzin Dominika – dziadkowie

17.00 + Marię Pietrań – uczestnicy pogrzebu

17.00 egzekwie + Józefa Piotrowskiego (1 r.) – rodzina

 

NIEDZIELA 20.01

9.00 Wypominkowa

12.00 + Kazimierza Dobrogowskiego (20 greg.)

12.00 Chrzest Kingi Orłowskiej

TOŁWIN

10.15 + Małgorzatę Kosińską

ŻUROBICE

11.15 + Zdzisława Bobrowicza – uczestnicy pogrzebu