OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.09.2022r.

• W środę – Wspomnienie św. Wacława, męczennika
  • W czwartek – Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
  • W piątek – Wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła
  • W sobotę – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy, doktora Kościoła; pierwsza sobota miesiąca – Msza św. w intencji wynagradzającej o godz. 8.00, następnie nabożeństwo pierwszosobotnie
  1. Rozpoczynamy październik, miesiąc różańcowy, Msze św. w dni powszednie o godz. 16.00 i 16.30. Nabożeństwo różańcowe po Mszy o 16.30
  2. Składka na remont kaplicy wynosi 100 zł od osoby dorosłej, 40 zł na Pana Krzysztofa, za utrzymywanie porządku przy kościele i Panią Teresę za porządek w kościele. Radnych prosimy o zgłaszanie się po zeszyty.
  3. Za tydzień (02.10) w czasie Mszy świętej o godz. 12.00 zostaną poświęcone różańce dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, po Mszy spotkanie dla rodziców.
  4. Od 1.10.2022r. przyjmowane będą intencje na przyszły rok.
  5. Ofiary zebrane w przyszłą niedzielę na tacę przeznaczone będą na dzieła charytatywne.
  6. Chcemy w październiku uporządkować cmentarz parafialny, prace będą prowadzone w każdą sobotę. Potrzebne będą wykaszarki, ciągnik z kosiarką rotacyjną, siekiery, grabie. W pierwszą sobotę zapraszamy na godz. 9.00 Żurobice i Tołwin.
  7. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Janinę Osińską, rodzinie wyrażamy współczucie, a zmarłą polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.