OGŁOSZENIA PARAFIALNE  19.05.2024r.

• W poniedziałek: Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, Głównej Patronki Diecezji Drohiczyńskiej
  • W czwartek: Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  • W piątek Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych
  • W niedzielę: Uroczystość Najświętszej Trójcy – Msze święte TYLKO w kościele o 9.00 i 10.30 I Komunia święta
  1. Nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 17.00; w niedzielę po Mszy o 9.00
  2. W piątek rozpoczynamy nabożeństwo przed odpustem. W piątek po Mszy adoracja do godz. 20.00; w sobotę adoracja od 15.00 do 20.00.
  3. Pierwsza spowiedź dzieci przed komunią w sobotę o godz. 10.00.
  4. Uroczystość Trójcy Świętej kończy okres spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej
  5. Trasa procesji w Boże Ciało – przejdziemy obok sklepu „Arhelan”, przy szkole, przez Osiedle przejdziemy na Kąty i będziemy wracać do kościoła. Pierwszy ołtarz przy szkole, drugi ołtarz u sołtysa Dziadkowic, trzeci przy budynku gminy, ostatni przy kościele – przygotowują rodzice dzieci I Komunijnych.
  6. Na stornie parafialnej w zakładce wydarzenia pojawiły się informację o akcjach organizowanych przez KSM Diecezji Drohiczyńskiej: Spływie kajakowym, Kursie wychowawcy i kierownika, wakacjach – pełnopłatnych oraz dofinansowanych przez KRUS, Lednicy.
  7. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę inwestycyjną