OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.04.2021r.

 

  1. W piątek obchodzić będziemy uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji naszej ojczyzny, ze względu na uroczystość nie obowiązują przepisy postne.
  2. W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 będzie odprawiana Msza św. w świetlicy w Sieklukach.
  3. Jak wiele innych parafii zmuszeni jesteśmy zlikwidować kontenery na cmentarzu, ze względów na nieustannie rosnące koszty związane z wywozem odpadów. Kontenery na odpady znikną z naszego cmentarza już z końcem miesiąca, w związku z tym będziemy później musieli zabierać wszelkie odpady ze sobą, więc prosimy o dokończenie porządków i przemyślane zakupy kwiatów i zniczy, zmarłym potrzebna jest nasza modlitwa a nie ozdoby. Poinformujmy o tym najbliższych którzy będą odwiedzać cmentarz czy uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych.
  4. Dziękujemy ojcom dzieci pierwszokomunijnych: Żarskiemu Dariuszowi, Wiercińskiemu Robertowi, Żukowskiemu Karolowi, Piotrowskiemu Robertowi i Wodyńskiemu Łukaszowi za prace porządkowe przy plebani. Dziękujemy również Januszowi Zarębie z synem za udostępnienie zwyżki, Piotrowskiemu Tomaszowi, Bakunowiczowi Tadeuszowi, Bakunowiczowi Henrykowi z synem, Górskiemu Andrzejowi z synami, Czarkowskiemu Stanisławowi, Mucha Stanisław, Michalskiemu Romanowi, Augustyniakowi Krzysztofowi, Żukowskiemu Krzysztofowi, Wesołowskiemu Rafałowi za pomoc i zaangażowanie przy pracach porządkowych wokół kościoła i plebani.
  5. Do nabycia są paschaliki w cenie 5zł. Paschał symbolizują Chrystusa Zmartwychwstałego.
  6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na tace, dziś przeznaczone na cele inwestycyjne oraz indywidualnie.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Czesława Kowalczuka, Józefa Porzezińskiego, Henryka Brzezińskiego, Józefa Tołwińskiego i Lucjana Malewskiego. Rodzinom wyrażamy głębokie współczucie, zmarłych polecamy w modlitwie – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.