OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.04.2023r.

  1. Bóg zapłać strażakom za pełnienie warty przy pomniku papieża oraz przy grobie pańskim, dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w czasie Triduum Paschalnego w prowadzenie adoracji, w procesję Rezurekcyjną, Liturgicznej Służbie Ołtarza, panu Krzysztofowi i pani Teresie.
  2. W poniedziałek porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę, taca przeznaczona będzie na KUL.
  3. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia, ofiary przeznaczone będą na dzieła miłosierdzia.
  4. Dziękujemy wszystkim którzy przysłali życzenia na adres parafii.
  5. Składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask, szczególnie zdrowia i silnej wiary, oraz aby Zmartwychwstały Chrystus przypominał nam o celu do którego zmierzamy.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Lubę Zarębę i Irenę Teleszkiewicz, rodzinom wyrażamy współczucie, a zmarłe polecamy w modlitwie: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…