OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.04.2021r.

1. Rozpoczynamy oktawę Wielkanocy, jutro Msze święte w porządku niedzielnym, a ofiary zebrane na tece przeznaczone będą na KUL. Z racji oktawy w piątek nie obowiązują przepisy postne.
  2. Trwa nowenna przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia, koronka dziś i jutro przed Mszą o 12.00; przez pozostałe dni po Mszy o godz. 7.30
  3. Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia (rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia), taca w tym dniu przeznaczona będzie na Caritas.
  4. We wtorek (06.04) przypada 8 rocznica święceń biskupich J. E. Ks. Bpa dra Piotra Sawczuka, Biskupa Drohiczyńskiego. W modlitwie polećmy go Bogu.
  5. Dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w przygotowanie Triduum Paschalnego, szczególnie: Krzysztofowi Żukowskiemu, Teresie Puchalskiej, ministrantom, lektorom, kantorkom.
  6. Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość.
  7. Na adres parafii życzenia przysłały następujące osoby: Poseł Aleksandra Szczudło, Poseł Dariusz Piontkowski, Poseł Jarosław Zieliński, Burmistrz Kleszczel Aleksander Sielicki, Wójt Dziadkowic Antoni Brzeziński wraz z pracownikami, Komendat PSP w Hajnówce Piotr Kowszuk, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dziadkowicach Robert Zalewski i pracownicy.
  8. Do nabycia są paschaliki w cenie 5zł. Paschał symbolizują Chrystusa Zmartwychwstałego.
  9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na tace oraz indywidualnie, na kwiaty do Grobu Pańskiego i przy okazji poświęcenia pokarmów.