OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.10.2022r.

• We wtorek – Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  • W środę – Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
  • W czwartek – Pierwszy czwartek miesiąca – módlmy się o nowe, liczne i święte powołania do kapłaństwa
  • W piątek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, pierwszy piątek miesiąca, nabożeństwo pierwszopiątkowe po różańcu
  1. Rozpoczęliśmy październik, miesiąc różańcowy, Msze św. w dni powszednie o godz. 16.00 i 16.30. Nabożeństwo różańcowe po Mszy o 16.30; za odmówienie pięciu części różańca połączone z rozważaniami można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami
  2. Składka na remont kaplicy wynosi 100 zł od osoby dorosłej, 40 zł na Pana Krzysztofa, za utrzymywanie porządku przy kościele i Panią Teresę za porządek w kościele. Radnych prosimy o zgłaszanie się po zeszyty. Dotychczas wpłynęły składki łącznie Zaręby 4000zł i Kolonia Siekluki 2000zł
  3. Chcemy w październiku uporządkować cmentarz parafialny, prace będą prowadzone w każdą sobotę. Potrzebne będą wykaszarki, ciągnik z kosiarką rotacyjną, siekiery, grabie. W pierwszą sobotę zapraszamy na godz. 9.00 Wiercień Duży i Mały, Lipiny, Malinowo, Biszewo, Korzeniówka. Dziękujemy mieszkańcom Żurobic: Radosławowi i Waldemarowi Rękawkom, Mirosławowi i Piotrowi Toczkom, Franciszkowi i Dariuszowi Jaszczukom, Irkowi Sylwestrzakowi; i Tołwina: Janowi Malinowskiemu i Leszkowi Tołwińskiemu.
  4. Kuria Diecezjalna w Drohiczynie organizuje kurs dla fotografów i filmowców, wszelkie informacje na ten temat są na diecezjalnej stronie internetowej.
  5. W Drohiczynie 08.10 odbędzie się konferencja „Ku trzeźwości Narodu – Wezwani do działania”. Wszelkie informacje dostępne na stronie internetowej diecezji. Aby wziąć udział należy się wcześniej zapisać.
  6. Ruszyły zapisy na Drohiczyńskie Warsztaty Muzyki Liturgicznej. Wszelkie informacje na stronie dsldrohiczyn.pl i profilu na facebooku DWML
  7. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, przeznaczone na cele charytatywne.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Bronisławę Pokotiło, Stanisława Okuniewskiego, Jana Boguszewskiego, rodzinom wyrażamy współczucie, a zmarłych polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.