Ogłoszenia parafialne – XXXIV Niedziela Zwykła

1. Dziś ostatnia niedziela Roku Liturgicznego. Za tydzień I Niedziela Adwentu – radosnego oczekiwania na  Przyjście Pana (pamiątka Narodzenia jak i oczekiwanie na ostateczne przyjście).
  2. W tym roku można także dopomóc biedniejszym od nas wypełniając artykułami, które się nie psują, torby Caritas w ramach Akcji „Dar serca”. Proszę wypełnione torby przynieść w przyszłą niedzielę do kościoła i złożyć je przy bocznym ołtarzu. Jest to dar naszego serca. Zostaną one przekazane najbiedniejszym w diecezji. Serdeczne „Bóg zapłać”.
  3. W czwartek o godz. 18.00 w salce na plebanii spotkanie grupy biblijnej. Zapraszamy nie tylko osoby czytające Słowo Boże w kościele ale również osoby pragnące pogłębić swoją wiarę.