Ogłoszenia parafialne – XXX Niedziela Zwykła

 

  1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Drohiczynie.
  2. W piątek , 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msza święta w kościele o godz. 9.00 a o godz. 11 w Kaplicy na cmentarzu. Po Mszy świętej procesja z modlitwą za zmarłych. Po procesji będzie możliwość poświęcenia nowych nagrobków oraz pomników. Jest to też I piątek miesiąca. Spowiadamy przed Mszą świętą.
  3. W sobotę, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msza święta o godz. 10.00 w Kaplicy św. Anny. Po Mszy świętej procesja żałobna wraz z Różańcem. Msza święta o godz. 16.30 w kościele.
  4. W niedzielę Msza święta o godz. 12.00 w kaplicy św. Anny na cmentarzu. Różaniec na cmentarzu w niedzielę o 11.30.
  5. W dniach od 1 do 8 listopada włącznie codziennie można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten wolno ofiarować jedynie za jednego zmarłego.