Ogłoszenia parafialne XXVII Niedziela Zwykła

1. Dziękuję wszystkim osobom, które prowadziły modlitwę różańcową w ubiegłym tygodniu. Zapraszam do naszej świątyni i proszę o przewodniczenie poszczególne wspólnoty: w Poniedziałek Kąty Osiedle (tajemnice radosne), we wtorek Korzeniówka (tajemnice bolesne), w środę Malinowo (tajemnice chwalebne), w czwartek Piotrowo Krzywokoły (tajemnice światła), w piątek – młodzież przygotowująca się do Bierzmowania (tajemnice bolesne).
    W niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec o godz. 11.30.
    W Sobotę ze względu na ślub i Nabożeństwo Fatimskie różaniec po Mszy świętej o godz. 19.00
  2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Papieski, podczas którego będą zbierane ofiary do puszek na cele młodzieży z Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. Można już nabywać znicze w cenie 5 zł. Ofiary z ich sprzedaży są przeznaczone na pomoc najbiedniejszym.