Ogłoszenia parafialne – XXVI Niedziela Zwykła

1. Od Wtorku rozpoczynamy wspólne odmawianie różańca w naszej świątyni; po Mszy św. O godz. 16.30 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
    Jak w zeszłym roku pragniemy zaprosić poszczególne Wspólnoty naszej Parafii do prowadzenia modlitwy. We wtorek 1 października, zapraszam do prowadzenia różańca i wspólnej modlitwy Wieś Biszewo (tajemnice bolesne), w środę Wieś Brzeziny Niedźwiadki i Janowięta (tajemnice chwalebne), w czwartek Dziadkowice (tajemnice światła), w piątek Kąty (tajemnice bolesne), w sobotę wieś Lipiny (tajemnice radosne).
    W niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 11.30
  2. W sposób szczególny do wspólnej modlitwy zapraszamy dzieci oraz młodzież przygotowującą się do bierzmowania.
  3. W Sobotę na Mszy świętej o godz. 16.30 poświęcimy różańce dzieci z klas 3, które przygotowują się do I Komunii świętej.
  4. W I czwartek modlimy się o liczne i dobre powołania do służby Bożej w kapłaństwie i życiu zakonnym.
  5. 4 października, I Piątek miesiąca. Oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Msza św. O godz. 16.30. Spowiadamy od 16.00.
  6. 5 października I sobota miesiąca.
  7. W Przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek z przeznaczeniem na dzieła charytatywne Caritas.
  8. W piątek o godz. 17.30 spotkanie grupy biblijnej.
  9. W sobotę spotkanie przed bierzmowaniem o godz. 15.30.