Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Adwent (22.12.2019 r.)

1. We wtorek wieczorem zasiądziemy do Wieczerzy Wigilijnej. Każda Rodzina ma swój zwyczaj jej spożywania. Nie zapomnijmy o wspólnej modlitwie oraz czytaniu Fragmentu Ewangelii wg. św. Łukasza. Powstrzymajmy się od spożywania alkoholu podczas Wieczerzy Wigilijnej.
    O 23.30 spotykamy się na śpiewaniu kolęd, któremu przewodzić będzie nasza Schola z Panem organistą.
  2. W środę pasterka o północy i Msza święta w dzień o godz. 12.00.
    W Kaplicy Msza święta w Tołwinie i w Żurobicach o godz. 10.00.
    W pierwszy dzień świąt nie ma Mszy św. o godz. 9.00.
  3. W czwartek Święto św. Szczepana. Msze święta w porządku niedzielnym. Taca w Święto św. Szczepana przeznaczona jest na KUL.
  4. W Piątek Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Poświęcimy wino ku czci św. Jana. Można przynieść wino, które zostanie pobłogosławione.
  5. W piątek w oktawie Bożego Narodzenia nie ma postu – dyspensa Księdza Biskupa Piotra Sawczuka (Zachęcamy do uczynków miłości i pobożności).
  6. Jest do nabycia świąteczny numer Niedzieli wraz z płytą z kolędami w cenie 10 zł.
  7. Bardzo proszę, aby w najbliższym czasie, zgłosili się Ci, którzy pragną w przyszłym roku prenumerować Tygodnik Niedziela oraz Miesięcznik Nasza Arka. Dotyczy to również tych, którzy odbierali oba czasopisma w 2019 roku. Gorąco zachęcamy nowych chętnych do czytania prasy katolickiej.