Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkanocna

Związek małżeński mają zamiar zawrzeć następujące osoby:

• Karol Waszkiewicz, kawaler zamieszkały w Białymstoku, Parafia
    p.w. św. Floriana oraz Sylwia Usakiewicz, panna zamieszkała w Żurobicach, parafii tutejszej, zapowiedź I

Kto by wiedział o przeszkodach, zobowiązany jest w sumieniu powiadomić Kancelarię Parafialną.

1. Dziękuję bardzo serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do godnego
    i głębokiego przeżycia dzisiejszej Uroczystości. Dziękuję ks. Michałowi, rodzicom za współpracę. Dziękuję pani Grażynie – katechetce. Dziękuję panu Organiście Krzysztofowi, panu Kościelnemu Henrykowi oraz pani Teresie. Serdeczne Bóg zapłać za dar ołtarza Rodzicom Dzieci I Komunijnych (obrusy ołtarzowe).
  2. We wtorek rozpoczynamy poświęcenie pól.

Wtorek o godz. 10.00 Siekluki

Środa o godz. 10.00 Piotrowo Trojany

Czwartek o godz. 10.00 Piotrowo Krzywokoły

Piątek o godz. 10.00 Brzeziny

Sobota o godz. 10.00 Wojeniec

1. Msze św. tzw. Białego Tygodnia będą sprawowane o godz. 16.30 i bezpośrednio po Mszy Nabożeństwo Majowe
  2. 1 czerwca jest organizowany wyjazd autokarowy do Lednicy na Spotkanie Młodych. Więcej informacji u ks. Michała.
    Liczba miejsc ograniczona.