Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Adwentu

1. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  2. Zachęcam do nabywania świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. W cenie 7, 12 i 17 zł
  3. W środę i czwartek w naszej Wspólnocie rekolekcje oraz możliwość spowiedzi.
    W Kościele w środę Msze święte o godz. 10.00, 12.00 oraz 17.00. Msza święta w Tołwinie w środę o godz. 8.30.
    W czwartek w Dziadkowicach Msza święta o godz. 10.00 i 17.00. W Żurobicach w czwartek o godz. 12.00.
    W czwartek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji powołań.
    Bardzo gorąco zachęcam wszystkich do uczestnictwa i przystąpienia do Sakramentu Pokuty. W Wigilię będzie to bardzo trudne. Dajmy szansę tym, co przyjadą z zagranicy. Taca z czwartku przeznaczona jest dla Księdza Rekolekcjonisty.
  4. W piątek odwiedzimy chorych. Proszę o zgłaszanie chorych wraz z dokładnym adresem i numerem telefonu.
  5. W piątek o godz. 18.30 spotkanie grupy biblijnej oraz wszystkich lektorów.
  6. Gorąco zachęcam do udziału w Roratach w tym tygodniu. W środę o godz. 17.00 a w sobotę o godz. 7.00.
  7. Za tydzień w niedzielę o godz. 9.00 Msza święta za zmarłych polecanych w półrocznych i rocznych wypominkach.
  8. Po Mszy o godz. 9.00 spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  9. Bardzo proszę, aby w najbliższym czasie, zgłosili się Ci, którzy pragną w przyszłym roku prenumerować Tygodnik Niedziela oraz Miesięcznik Nasza Arka. Dotyczy to również tych, którzy odbierali oba czasopisma w 2018 roku. Gorąco zachęcamy nowych chętnych do czytania prasy katolickiej.