Ogłoszenia parafialne – I Niedziela Wielkiego Postu

1. Gorąco zachęcamy do udziału w nabożeństwach Wielkiego Postu. Droga Krzyżowa
    w piątek po Mszy św. o godz. 16.30, natomiast Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.
  2. W najbliższą niedzielę:
  • modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach półrocznych i rocznych. Wspominamy imiona zmarłych przed Mszą św. o godz. 9.00 i 12.00. Msza św. o godz. 9.00 sprawowana za zmarłych polecanych w wypominkach.
  • Spotkanie z Rodzicami przed I Komunią św. w przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 oraz zbiórka najmłodszych ministrantów.
  • Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele inwestycyjne.
    W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na rzecz misjom „Ad gentes”.
  1. W środę 13 marca przypada szósta rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  2. Są jeszcze skarbonki na „Jałmużnę Wielkopostną”. Zachęcamy do jałmużny, nie tylko dzieci, ale również dorosłych.
  3. Egzamin przed bierzmowaniem 23 marca o godz. 10.00.
  4. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii od 4 Niedzieli Wielkiego Postu, tj. od 31 marca do 2 kwietnia. Poprowadzi je
    ks. Zygmunt Bronicki.