OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21.02.2021r.

1. W przyszłą niedzielę zbierane będą ofiary do puszek na misje. Jest to ostatnia niedziela miesiąca, msza w świetlicy w Sieklukach o godz. 14.00
  2. Na bocznym ołtarzu wyłożone są skarbonki Caritas „Jałmużna wielkopostna”. Skarbonki przynosimy do kościoła w wielkim tygodniu.
  3. Nabożeństwa Wielkopostne w naszej parafii: Droga krzyżowa w piątek po Mszy świętej o godz. 16.30. Gorzkie żale w niedzielę po Mszy świętej o godz. 9.00. Za udział w tych nabożeństwach możemy zyskać odpust zupełny. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tych nabożeństwach.
  4. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na tace oraz indywidualnie.
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Krystynę Krasowską i Zdzisława Kosza. Rodzinom wyrażamy głębokie współczucie, zmarłych polecamy w modlitwie – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.