Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkiego Postu

Związek małżeński mają zamiar zawrzeć następujące osoby:

• Filip Wojciech Dakowicz, kawaler zamieszkały w Białymstoku, Parafia
    p.w. Chrystusa Króla oraz Wioletta Derewońko, panna zamieszkała w Biszewie parafii tutejszej, zapowiedź II.
  • Piotr Leszek Borowski, kawaler zamieszkały w Warszawie, Parafia
    p.w. Bogurodzicy oraz Martyna Liguz, panna zamieszkała w Kątach, parafii tutejszej, zapowiedź II.

Kto by wiedział o przeszkodach, zobowiązany jest w sumieniu powiadomić duszpasterzy pracujących w Parafii.

1. Dziękuję kolejnym miejscowościom za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  2. W środę i czwartek odwiedzamy chorych w naszej parafii. W środę – ks. proboszcz,
    w czwartek – ks. Michał. Proszę o zgłoszenia.
  3. Za tydzień Palmowa Niedziela. Msza św. o 9.00 rozpocznie się od poświęcenia Palm oraz procesji do kościoła. Zachęcamy dzieci do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą palmę.

W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.

1. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00, Droga Krzyżowa – w piątek o godz. 17.00.

Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (Sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie miała miejsce w Dziadkowicach 15 kwietnia (poniedziałek) od godz. 7.00
do godz. 9.30
(wyznaczona godzina jest godziną zakończenia zbiórki i odbioru zebranego przez Parafię sprzętu, przez Green Office Ecologic).

Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych Inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce prowadzonego przez Siostry Orionistki oraz Akcję „Wyprawka dla dzieci” prowadzoną w Kamerunie przez Siostry Pallotynki.