Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkiego Postu

Związek małżeński mają zamiar zawrzeć następujące osoby:

• Filip Wojciech Dakowicz, kawaler zamieszkały w Białymstoku, Parafia
    p.w. Chrystusa Króla oraz Wioletta Derewońko, panna zamieszkała w Biszewie parafii tutejszej, zapowiedź I.
  • Piotr Leszek Borowski, kawaler zamieszkały w Warszawie, Parafia
    p.w. Bogurodzicy oraz Martyna Liguz, panna zamieszkała w Kątach, parafii tutejszej, zapowiedź I.

Kto by wiedział o przeszkodach, zobowiązany jest w sumieniu powiadomić duszpasterzy pracujących w Parafii.

1. Dziękujemy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i ich rodzicom za uporządkowanie terenu przy kościele
    i plebanii.
  2. Próba przed bierzmowaniem w poniedziałek i wtorek o godz. 16.00. Obecność obowiązkowa. Nowenna po Mszy świętej
    o godzinie 17.00.
  3. We wtorek przypada 14 rocznica śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo ku czci Serca Jezusa w piątek po Mszy o godz. 17.30, a w sobotę ku czci Niepokalanego Serca NMP po Mszy o godzinie 17.30.

Zostały jeszcze Baranki Caritas. Już niewiele zostało.